Rehber içe ve dışa aktar ne demek?

Bebek Shaun

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Rehberi SIM karta aktarmak istiyorum. YouTube'dan izlediğim kadarıyla dışa aktar kısmıyla aktarmamız gerekiyor ama içe aktar kısmında da dışa aktar kısmında da SIM kartı gözüküyor. Benim aklıma dışa aktar deyince SIM karttan dışa yani telefona aktar geliyor. İçe aktar deyince SIM kart içine aktar gibi geliyor. İçe aktar ve dışa aktarın tam mantığı nedir?

Dışa aktar yapınca bütün kişilerin olduğu .vcf uzantılı bir dosya oluşuyor. İçe aktar derken de o dosyayı seçiyorsunuz o dosyadaki kişiler geri yüklenmiş oluyor. Dışa aktar diyerek Whatsapp gibi yerlerden de kişileri paylaşabiliyordunuz sanırım.

Dışa aktar yapınca bütün kişilerin olduğu .vcf uzantılı bir dosya oluşuyor. İçe aktar derken de o dosyayı seçiyorsunuz o dosyadaki kişiler geri yüklenmiş oluyor. Dışa aktar diyerek WhatsApp gibi yerlerden de kişileri paylaşabiliyordunuz sanırım.

Dışa aktar kısmında direk SIM kartını seçsem de olur mu?

Dışa aktarmak .vcf uzantısı ile kişileri yedeklemek anlamına gelir. Yani bir RAR dosyası gibi düşün. Onda tüm kişiler bulunur. Telefonu değiştirdiğinde falan .vcf dosyasını açınca o cihaza kişiler yüklenir. İçe aktarma olayı da budur. Kişileri geri getirmek yani. SIM'e aktarım yaparsanız da SIM'e kaydedilir ki bu her telefona o SIM kartı takışınızda otomatik kişiler hazır gelir. Ama bunu bildiğim kadarıyla harici programlar ile yapabilirsiniz.

.Vcf uzantısı ile kişileri yedeklemek anlamına gelir. Yani bir RAR dosyası gibi düşün.

Bu .vcf uzantısı SIM kartının içine mi kayıt oluyor yoksa bu cihaza kayıt oluyor sonra o uzantıyı, telefon değiştirdiğimde .vcf'yi yeni telefonuma atıp sonra içe aktar seçip SIM mi seçmem lazım?

Bu .vcf uzantısı SIM kartının içine mi kayıt oluyor yoksa bu cihaza kayıt oluyor sonra o uzantıyı, telefon değiştirdiğimde .vcf'yi yeni telefonuma atıp sonra içe aktar seçip SIM mi seçmem lazım?
SIM karta değil cihaza kaydediliyor. O dosyayı başka bir telefona geçtiğinizde ona atıp SIM kartı takıp içe aktar deyip o dosyayı seçersiniz kişiler aktarılmış olur.

.vcf SIM içine olmaz. İçe aktar dediğin zaman rehberine gelir kişiler. SIM için program lazım. SIM'e gömülürse istediğin kadar değiştir tüm telefonlarda rehberinde hazır bulursun.

.vcf SIM içine olmaz. İçe aktar dediğin zaman rehberine gelir kişiler. SIM için program lazım. SIM'e gömülürse istediğin kadar değiştir tüm telefonlarda rehberinde hazır bulursun.
şu olayı nasıl yapılcağını hala anlamadım rica etsem nasıl yapacagımı anlatabilir misin ama burdan cevap verirsen bildirim alır mıyım bilmiyorum o yuzden ınstagram kullanıcı adımı bırakıcam `` mishapm.loveofmylife `` yazabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı