Rehber Neden Logitech G213 tavsiye etmiyorum

alyhisa

Hectopat
Makaleler
2
Merhabalar, bu konuda neden G213 tavsiye etmediğimi anlatıyorum. En önemli sorunu.
1-) çift tıklama, basmama vs. gibi sinir bozucu sorunları.
Ayrıca belirtmek istiyorum klavyeyi 6 ay boyunca kullandım ve en sonunda yukarıda belirttiğim gibi kanser eden sorunlar oldu. Yani çöp oldu. Bana inanmayan dostlarım için Hepsiburada'da yazılan yorumları okuyunca tek benim yaşamadığımı fark ettim zaten.
Adsız2.png

Adsız3.png

Adsız4.png

Adsız45.png
Ayrıca sert basma işini ben de yaşadım. Tavsiye etmeme sebebim budur iyi günler. Size tercih edeceğim başka bir klavye şu anda kullandığım alloy Core RGB. Fiyatları neredeyse aynı hiçbir sorun yaşamadım.

Ya kronik sorunlu olmasını geçtim, 330 küsür liraya membran klavye mi olur :ROFL:
MK110'cular var bir de. Bence de membran klavyeye bu kadar verilmemeli.

Benim de pek beğenmediğim bir klavye, daha önermedim şu ana kadar.

Merhabalar, bu konuda neden G213 tavsiye etmediğimi anlatıyorum. En önemli sorunu.
Ayrıca belirtmek istiyorum klavyeyi 6 ay boyunca kullandım ve en sonunda yukarıda belirttiğim gibi kanser eden sorunlar oldu. Yani çöp oldu. Bana inanmayan dostlarım için Hepsiburada'da yazılan yorumları okuyunca tek benim yaşamadığımı fark ettim zaten.
Ayrıca sert basma işini ben de yaşadım. Tavsiye etmeme sebebim budur iyi günler. Size tercih edeceğim başka bir klavye şu anda kullandığım alloy Core RGB. Fiyatları neredeyse aynı hiçbir sorun yaşamadım.
Uzun süre aramızda değildin, özlemiştik seni.

Hocam yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum aynı klavyeyi. Yaklaşık 4000 saat kullanmışımdır. Hiçbir sorun olmadı bende, teknolojik ürünler biraz şans işi.

1 haftaya önceye kadar çokça öneriyordunuz.
Kanıt?
Çevre birimleri önerilerime bile koymadım. Haftalardır, hatta aylardır önermiyorum. Sponsorluk almadım.

Ya kronik sorunlu olmasını geçtim, 330 küsür liraya membran klavye mi olur :ROFL:
Hocam 330 liraya mekanik klavye bulursanız söyleyin bende alayım (Gamepower gibi çöp markalar hariç) Razer'da Ornata Chroma vardı 1000 liraya membran olarak satmayınca 500 liraya düşürmüşler.

Hocam 330 liraya mekanik klavye bulursanız söyleyin ben de alayım (Gamepower gibi çöp markalar hariç).

Sen yeter ki iste ;)

Kanıt?
Çevre birimleri önerilerime bile koymadım. Haftalardır, hatta aylardır önermiyorum. Sponsorluk almadım.
1 hafta yanlış oldu, belirli bir süre öncesine kadar diyelim de. Aramadım şimdi.

Evet soruma cevap alamadım, yeni ürünler mi geldi diye sormuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı