Rehber O&O ShutUp10 (OOSU10) Ayarları

@deactivatedfemo Sürüm güncellemelerinden sonra, yeni güncelleme yayınlıyorlar. En son sürümü indirip denediniz mi? Varsayılan ayarlara alıp, tekrar ayarları etkinleştirmeyi deneyebilirsin. Windows 10 2004 sürümüne geçince, ağ bağlantısı bozuk gözüküyordu. Güncel sürüm ile ayar yapınca, bu sorun düzeldi.

@deactivatedfemo Sürüm güncellemelerinden sonra, yeni güncelleme yayınlıyorlar. En son sürümü indirip denediniz mi? Varsayılan ayarlara alıp, tekrar ayarları etkinleştirmeyi deneyebilirsin. Windows 10 2004 sürümüne geçince, ağ bağlantısı bozuk gözüküyordu. Güncel sürüm ile ayar yapınca, bu sorun düzeldi.

Ben laptop için kullanmıştım bir süre, tam hatırlamıyorum ama 1909 sürümü ile sanırım birçok özelleği islevsiz kalmıştı. Şu an desktop geçtim ve aktif olarak kullanmıyorum programı. Konu tarihini görünce merak ettim şu anki durumunu, bilgilendirme için teşekkürler.

Ellerinize sağlık, sadece küçük bir tavsiyem var. Eğer yazınızın başına girizgah olarak o&o shutuP10 nedir, genel kullanım amacı nedir gibi bilgiler eklerseniz; basitten karmaşığa doğru planlı giden bir rehber olacaktır diye düşünüyorum.

Yardım eder misin yanlış bir şey yaptım nasıl eski haline döndüreceğim.

Yardım eder misin yanlış bir şey yaptım nasıl eski haline döndüreceğim.

1608585191102.png

Bunu yapabilirsin.

Privatezilla (eski ismi Spydish) programını da tavsiye ederim. İki tıkla gizlilik ayarlarınızı yapabiliyorsunuz, bunun yanında gelişmiş Türkçe dil desteği de var, hangi işlev ne işe yarar, açıklamasını görebiliyorsunuz.

Güzeldir, kullanabilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı