VXE R1 stokları güncellendi!

Yıllarca 1K mouse kullandım şu an 4K kullanıyorum. Farkı herkes hissedemez ama rekabetçi oyun odaklı oynayan biri hisseder.

Rekabetci oyuncuyum diyen 10 kişiden anca 2-3 tanesi gerçek rekabetci oyuncusudur bana kalırsa. Onlar az çok hissedebilir belki ama ben psikolojik oldugunu düşünüyorum.

VXE R1 stokları güncellendi!

Ben dahil birçok kişinin beklediği ürünlerden birisi. Sonunda güncellendi! Sadece Pro Max yok, oda yakın zamanda güncellenir bana kalırsa. Herkesin düşündüğünün aksine fiyat farkı yok! önceki fiyatlarla aynı. Mor, sarı ve turuncu olmak üzere üç renk daha geldi lakin bunlarda şu anda sadece Pro Max modeli mevcut. Tahmini kargoya teslim 26 Nisan - 3 Mayıs olarak yazmışlar tahminimce 28-30 arası kargoya verirler genelde hep böyle oluyor.

- VXE R1 Wireless Mouse -
(Ayrıca VXE harici Dragonfly Faresinde'de stoklar güncellendi, sadece F1 modeli yok Onda'da.
Vgn dragonfly)

Hocam 2K gibi bir bütçem var konuyu görünce yazayım dedim önerir misiniz FPS oyunları oynuyorum genelde.

Hocam 2K gibi bir bütçem var konuyu görünce yazayım dedim önerir misiniz FPS oyunları oynuyorum genelde.

Dragonfly önerirler genelde bu bütcede. Ancak VXE R1 de en az Pro modelini önerirlir. R1 ve R1 SE önerilmez pek. O fiyatlara M800 Ultra falan var çünkü. Bana sorarsanız 2200TL'ye VXE R1 Pro alınır. Ancak Dragon fly F1 modelinede bakabilirsiniz o tam 2000TL. Elinize uyumlu olup olmadıgınada eloshapes sitesinden bakabilirsiniz.

Şimdi baktım F1 modelinin stokları kalmamış. VXE alabilirsiniz 2200TL'ye. Mümkünse 200TL daha ekleyip F1 Pro'da alabilirsiniz.

Dragonfly önerirler genelde bu bütcede. Ancak VXE R1 de en az Pro modelini önerirlir. R1 ve R1 SE önerilmez pek. O fiyatlara M800 Ultra falan var çünkü. Bana sorarsanız 2200TL'ye VXE R1 Pro alınır. Ancak Dragon fly F1 modelinede bakabilirsiniz o tam 2000TL. Elinize uyumlu olup olmadıgınada eloshapes sitesinden bakabilirsiniz.

Şimdi baktım F1 modelinin stokları kalmamış. VXE alabilirsiniz 2200TL'ye. Mümkünse 200TL daha ekleyip F1 Pro'da alabilirsiniz.

Peki Endgame için bütçeyi yükseltmeye gerek var mı?

Endgame hangi modeli?

Bu fiyata değeceğini pek düşünmüyorum.

Geri
Yukarı