Rehberdeki lanetli numaralar

anilcelk

Hectopat
Daha fazla  
Rehberimde bir 25 tane numara var bakıyorum Google kişilerde yok. Sil diyorum kapanıyor açılıyor bir daha geri geliyor. Tanıdığım isimler ama silinmiyor. Uyuz oldum sürekli rehber karisiyor. Bunlardan nasıl kurtulurum? Siliyorum açılınca yine geliyor. Google Kişiler'de kayıtlı değiller SIM'de kayıtlı olsa siliyorum. Yani ne lanetli numaralarmis. Telefona reset attıracak bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehberimde bir 25 tane numara var bakıyorum Google kişilerde yok. Sil diyorum kapanıyor açılıyor bir daha geri geliyor. Tanıdığım isimler ama silinmiyor. Uyuz oldum sürekli rehber karisiyor. Bunlardan nasıl kurtulurum. Siliyorum açılınca yine geliyor. Gooogle kişilerde kayıtlı değiller simde kayıtlı olsa siliyorum. Yani ne lanetli numaralarmis. Telefona reset attıracak bana.
Bunlar hep büyü hacı senin tele büyü yaptırmışlar 😂😂😂

Bunlar hep büyü hacı senin tele büyü yaptırmışlar 😂😂😂

Yaw dalga geçmeyin kafayı yedirtiyor adama
ıphone mi kullanıyorsun eğer kullanıyorsan kullandığın ı cloud hesabını bir başkası kullanıyorsa kullanan kişilerin numarasıda gelir
Android kullandığım maili başkasında kullanıyor ama Google kişileri temizledim yani niye gelsin anlamadım

Senkronize ayarını kapatınca düzeliyor. Facebook, instagram, google vs. numaraları senkronize ediyor çünkü. Bende bir zaman eski numaraları görünce şaşırmıştım, bu şekilde çözdüm.

Geri
Yukarı