Wraith E-sports dolandırıcılığı

Tüketici hakem heyeti Wraith'in sitesinde ne yazıyor diye bakmıyor. Wraith siteye dmn bu fareyi alırsa 30 kere şınav cekmek zorundadır diye yazsa çeker misin? İade yok değişim var diyen butik değil burası THH'ye hesap vermek zorunda olan bir firma.

İade sebebi çok saçma almamaları gayet doğal iade aldıkları ürünü geride satamazlar yırtık vs olsa neysede.

Bende sorun yaşadım arkadaş gibi tavsiye etmiyorum. Sıfır ürün switchlerinde sorun vardı, geçer diye bir ay bekledim düzelmeyince değişim isteyerek yolladım. Switchleri değiştirip yolladılar neyse dedim kullanayım uğraşmıyım. Bu seferde sağlam olarak gönderdiğim yan makro tuşunu bozup göndermişler. İkinci defa arıza yapan ürün için tüketicinin değişim hakkı var. Kaldı ki zaten ilk arıza yaptığında da değişim hakkım varmış. Değişim talebimi reddettiler bende tüketici hakem heyetine şikayet ettim. Böyle tüketici haklarını hiçe sayan yerlerden alışveriş yapmayın en ufak sıkıntıda dımıdızlak ortada kalırsınız sonra aylarca THH'den cevap beklersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı