Rekabetçi FPS oyunları için monitör önerisi

Bütçe
3500
LG seçimi mantıklı olmuş.
G-Sync için DP şart. Monitör üzerinden Adaptive ya da FreeSync açıyorsunuz ilk önce unutmayın.
Sonra NVIDIA Denetim Masası'na G-Sync bölümü geliyor.
Umarım sağlam bir şekilde gelir o zaman test yapıp geri dönüş sağlarım 🙏

Monitörüm geldi arkadaşlar bir hayırlı olsununuzu alırım :)
Ben neye bakıyormuşum meğer :D masaüstündeki simgelerin bile renkleri farklıymış.

Ölü piksel testleri:

1.png2.png3.png4.png

Ghosting testi:
ghost.png

Başka yapmam gereken bir şey var mı?

G-Sync açabilmek için bu kabloyu sipariş etmiştim ama ayarlarda da ghosting testinde de 144hz görünüyor ama sync vs herhangi bir ayar, işlem vs yapmadım henüz.

Son düzenleme:
Umarım sağlam bir şekilde gelir o zaman test yapıp geri dönüş sağlarım 🙏

Monitörüm geldi arkadaşlar bir hayırlı olsununuzu alırım :)
Ben neye bakıyormuşum meğer :D masaüstündeki simgelerin bile renkleri farklıymış.

Ölü piksel testleri:

Eki Görüntüle 1767440Eki Görüntüle 1767441Eki Görüntüle 1767442Eki Görüntüle 1767443

Ghosting testi:
Eki Görüntüle 1767444

Başka yapmam gereken bir şey var mı?

G-Sync açabilmek için bu kabloyu sipariş etmiştim ama ayarlarda da ghosting testinde de 144hz görünüyor ama sync vs herhangi bir ayar, işlem vs yapmadım henüz.

Kanka ss almayacaksın dışardan fotoğraflaman gerek :D :D

G-Sync açabilmek için bu kabloyu sipariş etmiştim ama ayarlarda da ghosting testinde de 144Hz görünüyor ama Sync vs herhangi bir ayar, işlem vs yapmadım henüz.

Öncelikle hayırlı olsun. IPS panel monitörün havası başkadır. Bu yüzden öneriyoruz.

G-Sync için doğru kabloyu sipariş etmişsin. DP ile bağlantı yaptığında, monitörün OSD menüsünden Adaptive ya da Free Sync aktif edeceksin.
Sonra NVIDIA Denetim Masası'na G-Sync bölümü geliyor. 👍

Öncelikle hayırlı olsun. IPS panel monitörün havası başkadır. Bu yüzden öneriyoruz.

G-Sync için doğru kabloyu sipariş etmişsin. DP ile bağlantı yaptığında, monitörün OSD menüsünden Adaptive ya da Free Sync aktif edeceksin.
Sonra NVIDIA Denetim Masası'na G-Sync bölümü geliyor. 👍
Adaptive sync bölümünde basic ve extented bölümü var, basic seçiliydi değiştirmedim.
Eve gittiğimde NVDIA denetim masasını da karıştırmayım o zaman bakalım neler varmış.

Adaptive Sync bölümünde Basic ve extented bölümü var, Basic seçiliydi değiştirmedim.
Eve gittiğimde NVIDIA denetim masasını da karıştırmayım o zaman bakalım neler varmış.

Sync açmadan NVIDIA denetim masasını kurcalaman bir işe yaramaz.
Monitörün FreeSync olduğu görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı