Dell monitör Firmware güncellemesi sırasında elektrikler kesildi

B.J. Blazkowicz

Kilopat
Yeniden merhaba arkadaşlar,

Dell Alienware AW2723DF model monitörün "Firmware" güncelleme işlemi devam ettiği esnada maalesef elektrikler kesildi.

Sizce herhangi bir kalıcı hasar vs bırakmış olabilir mi ?

Henüz elektrikler gelmedi, tekrar geldikten sonra monitörü (veya PC) tekrar çalıştırmadan önce herhangi bir şeye dikkat etmem gerekir mi?

Benzer durum başına gelen arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Yeniden merhaba arkadaşlar,

Dell Alienware AW2723DF model monitörün "Firmware" güncelleme işlemi devam ettiği esnada maalesef elektrikler kesildi.

Sizce herhangi bir kalıcı hasar vs bırakmış olabilir mi ?

Henüz elektrikler gelmedi, tekrar geldikten sonra monitörü (veya PC) tekrar çalıştırmadan önce herhangi bir şeye dikkat etmem gerekir mi?

Benzer durum başına gelen arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok memnun olurum.
bios güncellemesi gibi değil bu çalışırsa birşey olmamış demektir. Çalışmazsa firmware silinmiş ama yenisi yüklenmemiş demektir hasar bırakmaz diye biliyorum.

bios güncellemesi gibi değil bu çalışırsa birşey olmamış demektir. Çalışmazsa firmware silinmiş ama yenisi yüklenmemiş demektir hasar bırakmaz diye biliyorum.

İlk defa (ve en çok korktuğum şeylerden) başıma geliyor. Firmware olunca bios gibi düşünüp eyvah dedim. Elektrikler yeniden geldiğinde normal çalıştırdığımda sorun olmaz değil mi ?

Elektrikler yeniden geldikten sonra normal şekilde çalıştırdım, ilk açılışta monitörde firmware yüklenmesinin tamamlanmadığı uyarısı çıktı.

Yaptığım kontrollerde de eski sürümün hala yüklü olduğunu gördüm, en baştan firmware güncelleme işlemini başlatıp yeni sürüme güncelledim. Şu an için anormal bir duruma rastlamadım.

Benzer durumu yaşayabilecek arkadaşlara umarım bir nebze bilgi olur.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı