FPS oyunları için monitör önerisi

598332

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Aradaki fiyata değmez, Alienware iyidir. Profesyonel değilseniz o kadar paralar bayılmaya gerek yok bu arada, 240Hz yeterli olur.
500Hz alacağım, bu iki model arasından.

Panel farklılığı var iki modelde, ne gibi bir avantajı olur ROG'nin bilen var mı?

Son düzenleme:
Son düzenleme:
ASUS'un bu monitörünü bir süredir bekliyorduk. Açıkçası görmemiştim geldiğini. Konuda görünce utandım biraz. Bu ASUS için akıcılık anlamında çığır açacak diyorlardı. Bence bütçe el veriyor ve FPS oyunlarında belli seviyeden aşağı düşmek istenmiyorsa alınabilir. Birkaç kişi vardı bunu takip eden. Aramızda ilkleri yaşayanların deneyimlerini bende görmek isterim. Beni bile aşan bir monitör çünkü. 👍

Bütçeyi zorluyorsa fantazi aramadan Alienware alınabilir. Hatta daha ucuz 360Hz monitörlerden birine bile bakılabilir. Bu sayfanın diğer yüzü.

ASUS'un bu monitörünü bir süredir bekliyorduk. Açıkçası görmemiştim geldiğini. Konuda görünce utandım biraz. Bu ASUS için akıcılık anlamında çığır açacak diyorlardı. Bence bütçe el veriyor ve FPS oyunlarında belli seviyeden aşağı düşmek istenmiyorsa alınabilir. Birkaç kişi vardı bunu takip eden. Aramızda ilkleri yaşayanların deneyimlerini bende görmek isterim. Beni bile aşan bir monitör çünkü. 👍

Bütçeyi zorluyorsa fantazi aramadan Alienware alınabilir. Hatta daha ucuz 360Hz monitörlerden birine bile bakılabilir. Bu sayfanın diğer yüzü.
Haklısınız hocam hâla karar verme aşamasındayım. ROG ve Alienware iki modelin arasında 10.000₺ fiyat farkı var. Eğer hissedilebilir bir fark olmayacaksa bu kadar fazladan vermemin anlamı yok. İki model arasındaki en büyük fark gördüğüm kadarıyla panel farklılığı. Açıkçası almışken 500Hz alıp deneyimlemek isterim sistemim 500 FPS verebiliyor.

Bu ürünler arasında hoşunuza gitmeyen var mı? Ben monitörler hakkında sadece yüzeysel bilgiye sahibim siz daha iyi bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı