Rekabetçi oyunlar için 165Hz vs 144Hz FreeSync

Bütçe
Max 1300
Öncelikle HP olan TN panel diğeri VA panel. Genel olarak VA panel daha iyidir (eğer sadece oyun oynamayacaksan). İkinci faktör marka. Dragos diye bir marka hiç duymadım ayrıca onu satan mağaza da genelde n11 üzerinden 1500 TL oyuncu bilgisayarı diye 1. nesil işlemci koyan mağazalardan birisi. Onun dışında HP 21.5 inç. Biraz küçük gelebilir. 144 ve 165 farkını hissetmezsin ama FreeSync farkeder yırtılma açısından. Bunlara göre kendi kararını ver. Ama ben olsam ikisini de almam farklı seçeneklere bakarım.

İkisi de iyi değil, mümkünse bunları tercih edin:

Samsung olan hoşuma gitti düşüneceğim teşekkürler önerin için

Gecikme Önleme ile beraber kullanıyorum, neredeyse hiç input lag olmuyor.
Valla hocam hiç kullanmadım. Kullanmadan yorum yaptım ama benim bildiğim FPS 144'e sabitleniyor, 300 FPS almak yerine 144 almak da can sıkar. Ama çok da fark yok ya, yırtılmadan rahatsız olanlar için birebir.

İkisi de çöp.
maalesef bu monitör çıkabileceğim max bütçenin üstünde.

Valla hocam hiç kullanmadım. Kullanmadan yorum yaptım ama benim bildiğim FPS 144'e sabitleniyor, 300 FPS almak yerine 144 almak da can sıkar. Ama çok da fark yok ya, yırtılmadan rahatsız olanlar için birebir.
Dediğiniz gibi, yırtılma bazı kişiler için can sıkıcı olabiliyor. Eğer yırtılmaya kafayı takmıyorsa; FreeSync açmasına gerek kalmayabilir.

Maalesef bu monitör çıkabileceğim Max bütçenin üstünde.

Bunu düşünür müsünüz?

Yeni konular

Geri
Yukarı