Rekabetçide Takımdakilerin Rütbelerini Görememe

Allah allah ben sanki göremiyorum oyun sonunda da diye hatırlıyorum ama. Yanlış hatırlıyor veya dikkat etmiyor da olabilirim. Tekrar kontrol edeceğim onu da.

Bu arada bu seçkin hesap almanın bir yararı var mı? Yani ekstra bir şey verecek mi bana bonus XP veya kasa eşya skin gibi bir şeyler oyun sonlarında? Yoksa farketmiyor mu o kadar da?
Hile oranı düşecek o kadar. Maçın sonuna kadar (lobiye dönene kadar) hiçbir şeye basmadan beklerseniz görürsünüz herkesin rankını.

Seçkin hesapla alakası var mı bilmiyorum ama eşya için geçeceksen geçilmez bence. Düşse de genelde önemsiz şeyler oluyor. Şanslıysan yeni çıkmış kasa düşer belki, 5-10 TL falan oluyor onlar da genelde.

@Amdkullanicisi42 çok eskiden beri CS 1.6 veya daha eski oynardım zaten. CS:GO uzun zamandır oynamıyordum takılayım dedim. Alışkınım o yüzden. Ama ben hileye o kadar takmıyorum açıkçası. Sonuçta e-sporcu veya global olma derdim yok. Eğlencesine takılınca daha az sinir oluyor insan.

Adam gözümün önünde mevlana hack açıyor sonra da skin changer yapıyor. Ne diyeceksin ki bu adama, niye canımı sıkayım:)
Hile oranı düşecek o kadar. Maçın sonuna kadar (lobiye dönene kadar) hiçbir şeye basmadan beklerseniz görürsünüz herkesin rankını.
Hiç sanmıyorum hile azalacağını ama bilemedim. Adamlar Faceit'te bile hile kullanıyor neredeyse artık:)
Seçkin hesapla alakası var mı bilmiyorum ama eşya için geçeceksen geçilmez bence. Düşse de genelde önemsiz şeyler oluyor. Şanslıysan yeni çıkmış kasa düşer belki, 5-10 TL falan oluyor onlar da genelde.
Kasa satın alırım daha iyi o zaman o parayla, değmez gibi yani aynen:)

FaceIt, Esea gibi yerlerde hile kullanmak imkansız.

Ayrıca hile oranı genel itibariyle ciddi azaldı. Seçkin olduğunuzda güven faktörünüz yükseliyor, dolayısıyla karşınıza da güven faktörü yüksek kişiler geliyor. Bu da direkt olarak hile gelme oranını düşürüyor zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek güvenemiyorum açıkçası. Gerçi çok da takmıyorum ben hileyi. Dediğim gibi eğlencesine takılan biri olduğumdan hırs manyağı değilimdir oyunda. Sadece profilde bir madalya olsun isterdim. Onu da seçkin hesaplara veriyorlarmış galiba ama emektar madalyasını da alma imkanı yokmuş sanırım artık. Görsellik yani sadece. Bir jeton veya madalya olsa iyi olurdu sergilerdik çok marifetmiş gibi🤣

Yok hayır durum şöyle, eğer ki maça lobide 5 kişi birleşip bir diğer deyişle 5'li pre olarak girdiyseniz takımdaki herkes birbirinin rütbesini görür. Bu durum bir arkadaşınızla girdiğinizde de geçerli ancak tek başınıza girerseniz rütbeler maç sonuna kadar görünmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı