Çözüldü Reklam engelleyeciler Youtube'da çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kuzait Askeri

Decipat
Dün herhangi bir sorun yoktu. AdBlock, uBlock Origin, AdGuard'ı denedim hiçbiri bir fayda etmedi. YouTube reklamlarına izin ver diyorum siyah ekranda kalmaya devam ediyor.

Dosya Ekleri

• f.PNG
    f.PNG
    43,3 KB · Görüntüleme: 33
Çözüm
Ben de hiçbir problem yok sana bendeki her şeyi söyledim.
Tarayıcı değiştir bir de ve önceki yazdıklarıma bak uygula.
Cclenaer kullanıyorum temizlik yaptırıyorum.
AdwCleaner temizliği yaptırıyorum.
Defender kapalı.
DNS 1.1.1.1 / 1.0.0.1
Ayrıntılara girip dosya URL'sine erişim ver ve gizli modda izin ver deyin.
Sadece bir tane kullan o da uBlock Origin olsun.

Vallahi ben bu ayarlarla kullanıyorum geçmişi falan hep siliyorum arkada iz bırakmıyorum.

Bunu denemeden önce oturumdan çıkış yapıp bir süre gezindikten sonra tekrardan açtım şu anlık videoları açıyor gibi.
Dün herhangi bir sorun yoktu. AdBlock, uBlock Origin, AdGuard'ı denedim hiçbiri bir fayda etmedi. YouTube reklamlarına izin ver diyorum siyah ekranda kalmaya devam ediyor.

Hocam bazı reklam engelleyicilerde de hata vermek yerine site aşırı yavaşlatılıyor.

Önerim bu eklenti 2 gündür kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

1705324656433.png

U block origin kullanıyorum bende öyle şeyler yapmıyor.
Uzantıları yönet deyip origin ayrıntılarına tıklayın. Gizli modda izin ver deyin ve dosya urllerine erişim izni verin ben böyle kullanıyorum ve iyi gidiyor süper.

Kontrol paneli var bi de bazı reklamlara izin ver felan diyor kaldır onu.

DNS 1.1.1.1 alternatif DNS 1.0.0.1 yap.
Bende bir de böyle bir ayar var.

AdwCleaner var onunla temizlik yap bir de CMD girip ipconfig/flushdns yaz bakalım.

Hocam sanırım bundan sonra oldu. DNS ayarını değiştirdim bir şey değişmedi ama ipconfig/flushdns yapınca açıldı teşekkürler.
Düzeltiyorum başka bir videoyu açtım herhangi bir şey değişmemiş maalesef.

Geri
Yukarı