YouTube'da reklam çıkıyor

Adblock uzantısını kaldırın. Aşağıdaki uzantıları kurun.
Sonra Nano adblocker ayarlarını şu şekilde değiştirin.
Uzantı simgesine sağ tıklayıp seçeneklerini açın.

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

:D cevaplar için sağolun arkadaşlar. Deneyeceğim. Ancak anlamadığım nokta arkadaşlarım da adblock kullanıyor ancak reklam çıkan sadece benim.

Adblock reklamlara izin ver ayarı var. Ondan dolayı olabilir. Ama genede yüksek kaynak tüketen ve az filtre olmasından kaynaklı, çoğu sitede reklam engelleyemeyen kötü bir uzantıdır. @sagatagat
Arkadaşlarına da önerdiğim uzantıyı kullanmalarını söyleyebilirsin. Bazen reklam yapıyorum gibi geliyor ama insanların kötü yazılım, uzantı vb. kullanmasını gerçekten istemiyorum.

Mobil içinde Opera touch ve Brave tarayıcılarını öneririm. İçindeki reklam engelleyiciler, Youtube reklamlarını engellemeye yetiyor.

Son düzenleme:
Adblock reklamlara izin ver ayarı var. Ondan dolayı olabilir. Ama genede yüksek kaynak tüketen ve az filtre olmasından kaynaklı, çoğu sitede reklam engelleyemeyen kötü bir uzantıdır. @sagatagat
Arkadaşlarına da önerdiğim uzantıyı kullanmalarını söyleyebilirsin. Bazen reklam yapıyorum gibi geliyor ama insanların kötü yazılım, uzantı vb. kullanmasını gerçekten istemiyorum.
Bu eklenti sorunumu çözdü. Çok teşekkür ederim. İlk mesajımı düzenliyorum hemen.

Pazarlama politikası. Elimizden bir şey gelmez. Seve seve alacaksın diyor adam premiumu. Dini imanları para olmuş bunların.
Elimizden gelmeyen bir şey yok. Bu yıldırma politikası ile anca ücretli sürümü almayı bile beceremeyecek insanlar ile kendini bile isteye Apple'a zincirletmiş kölelere(Aslında onlar için bile çıkış yolu olabilir. IOS tarayıcılarının tamamı webkit tabanlı olduğundan, içerik engelleyicilerin etkinliği konusunda bir fikrim yok.) işkence edebilirler. Bizim elimizde Vanced var, newpipe var, geniş eklenti havuzu desteği sunan tarayıcılarımız var. Android platformunda dahi biz alternatifsiz değiliz, onlar düşünsün.

IOS için Adguard eklentisini, Brave ya da Opera touch taraycısını kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı