Reklam Engelleyen Browser Önerisi

aoudhand

Centipat
Son günlerde 4-5 tane Tarayıcı denedim ama hepsinde bu sorun var. Yoksa YouTube kaynaklı mı?
Bana reklamları engelleyen bir tarayıcı önerir misiniz?
Denediklerim;
Opera
Vivaldi
Chrome
Brave
Hepinde resimlerdeki sorun var. Engelledi gözüküyor fakat reklam çıkıyor.

Adsız.png

Adsız1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok uzun yıllardır Opera kullanırım, oldukça memnunum, benim gözümde dünyanın en iyi tarayıcısı olabilir. Youtube'deki reklam olayına gelirsek, bu durum yeni oluştu, birkaç gün öncesine kadar böyle bir sorun yoktu. Reklamı hala engelliyor, hiçbir şekilde reklam oynatmıyor ve reklamı atla butonu video açıldığında hemen aktif oluyor. Yakında bir güncelleme vs. ile düzelir diye tahmin ediyorum.

Uzun bir süredir Firefox kullanmıyordum ve kötü olduğunu düşünerek önyargılı davranıyordum fakat iki gün önce indirdim. Bayağı yenilendiğini gördüm. Kendi mağaza sayfasından reklam engelleyici indirdim ve şu an gayet memnunum. Ayrıca fare kaydırma ve tam ekrana geçiş animasyonuna bayıldım. Sanırım artık Chrome yerine Firefox tarayıcısını tercih edeceğim.

Mozilla Firefox'u Adblock eklentisiyle kullanıyorum. Logosunun ortasında el ile "dur" işareti olan eklenti. Normalde Youtube dahil tüm reklamları çok büyük oranda engelliyor. Yalnız son zamanlarda Youtube'da bazı reklamlarda kısmen çalışıyor. Yani reklamı otomatik geçmiyor ama "reklamı geç" butonunun hemen çıkmasını hâlâ sağlıyor, o da işimi görüyor.

Youtube'deki reklam olayına gelirsek, bu durum yeni oluştu, birkaç gün öncesine kadar böyle bir sorun yoktu. Reklamı hala engelliyor, hiçbir şekilde reklam oynatmıyor ve reklamı atla butonu video açıldığında hemen aktif oluyor.

Arkadaşın dediği gibi oluyor yani.

Bir de birşey fark ettim, az önce arkadaşın mesajdan bu alıntıyı yapmaya çalışırken, reklam engelleyiciyi kapatmadan alıntıyı yerleştirmedi mesaja. İlk defa oldu böyle bir şey.

microsoft edge + adguard gerçekten başarılı iş çıkarıyor bu zamana kadar yanlışını görmedim. Reklam engellemesi olarak algıladığı alanları isterseniz filtreden istisna olarak kaldırabiliyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı