Reklam engelleyici ne işe yarar?

spawn13

Picopat
Daha fazla  
Chrome'de YouTube'da ozellıkle gezinirken sanki takılıyor gibi bir his veriyor yani o akıcılığı hissetmiyorum reklam engelleyici kullan dediler ama işe yararmı bilmiyorum yararsa önerebileceğiniz var mıdır?

Chrome'de YouTube'da ozellıkle gezinirken sanki takılıyor gibi bir his veriyor yani o akıcılığı hissetmiyorum reklam engelleyici kullan dediler ama işe yararmı bilmiyorum yararsa önerebileceğiniz var mıdır?

Şu çoğu kişinin önerdiği reklam engelleyici YouTube'da pek işe yaramıyor (Twitch'de hiç işe yaramıyor).
Benim kullandığım ve memnun olduğum 2 reklam engelleyici:

Bu iki attığım plugin YouTube ve Twitch için reklamları engelliyor. YouTube ve Twitch harici diğer sitelerde reklamları engellemesi için şunu kullanabilirsinz.

@xopeSs Önerdiğin tüm eklentiler kötü. Bağlantıda önerdiğim uzantı ve ayarlarını uygularsan harici uzantılara gerek yok. Özellikle reklam engelleme sitesindeki değeri %100 yapan filtre, Twitch reklamlarını da engelliyor.

Sana ve konu sahibine Ublock Origin'i öneriyorum. Diğer uzantıları kaldır ve lütfen konuda önerdiğim şekilde kullan. Ayarlar için ayıracağınız 5-10 dakika, harici eklentilere ihtiyaç duymadan kusursuz bir deneyim sağlıyor. Basit kullanıcılar çünkü bunları umursamayıp sadece uzantıyı kurup geçiyorlar.

Ayrıca YouTube üzerinde takılma sisteminden dolayı da olabilir. Bağlantıda tarayıcı için de ayar ve uzantı önerisi yaptım. H264ify uzantısı YouTube için faydalı bir uzantıdır.

Son düzenleme:
Şu çoğu kişinin önerdiği reklam engelleyici
Aksine kimse önermiyor, reklam firmalarıyla anlaşma yapan bir firma kendisi. Asla.

uBlock Origin önerimdir, sadece reklamları değil genel amaçlı çöpleri de engelliyor böylece siteyi de daha rahat kullanabiliyorsunuz.

Aksine kimse önermiyor, reklam firmalarıyla anlaşma yapan bir firma kendisi. Asla.

uBlock Origin önerimdir, sadece reklamları değil genel amaçlı çöpleri de engelliyor böylece siteyi de daha rahat kullanabiliyorsunuz.

Evet hocam cidden kötüde ne iyi ne kötü demişim sadece YouTube ve Twitch de çalışmıyor demişim.

Yeni konular

Geri
Yukarı