Reklam izleyerek veya oyun oynayarak para kazanmak mümkün mü?

ILoveMaju09

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba PC başında çok fazla vakit geçiriyorum bu vakitin birazınıda değerlendirmek istiyorum gerçekten reklam izleyerek para kazanma veyahut oyun oynayarak oyun içerisindeki itemleri kolay ve hızlı bir şekilde satabileceğim bir şey mevcut mudur?

Hiçbir yöntem emeğinize değecek parayı kazandırmaz. 10 saat aynı oyunda aynı aktiviteyi aktif bir şekilde yaparak 200-250₺ para kazanmayı para kazanmak sayıyorsanız evet yöntemler var ama bunun dışında çok zor. Sallıyorum WOW'de ilk 1000'de iseniz bazı boost satan ekiplere katılıp günlük 1000₺ civarı para kazanabilirsiniz ama bu da çok zor en iyisinin en iyisi olman gerekiyor.

Merhaba PC başında çok fazla vakit geçiriyorum bu vakitin birazınıda değerlendirmek istiyorum gerçekten reklam izleyerek para kazanma veyahut oyun oynayarak oyun içerisindeki itemleri kolay ve hızlı bir şekilde satabileceğim bir şey mevcut mudur?
Hocam Faceit CS 2 görevlerini yapın aylık ortalama 500 dolar kazanırsınız.

Ayda 150TL'den bahsediyorsan mümkün.

Fazlasıyla Zaman Geçirdiğim İçin 10 Saatde Olsa Dediğiniz Gibi 200 Civarı Bir Miktar Geçse Elime Pasif Gelir Gibi Biriktirmek İstiyorum
Hocam dediğim gibi Faceit görevlerini yaparsanız 500 dolar paracık elinize geçer. Steam ve Bynogame'in komisyon keseceğimi varsayarsak 400 dolar gibi bir para elinize geçer. (12 800 TL)

Ayda 150TL'den bahsediyorsan mümkün.
Her Kişiden Farklı Cevabı Duyuncada Mümkünmü Değilmi Kafa Karışıyor :D Günlük 50 TL Bile Olsa Kazansam Kafidir Gibisinden Düşünüyorum

Hocam dediğim gibi FACEIT görevlerini yaparsanız 500 dolar paracık elinize geçer. Steam ve ByNoGame'in komisyon keseceğimi varsayarsak 400 dolar gibi bir para elinize geçer. (12 800 TL)

Yine de Güzel Bir Miktar Elde Etmiş Oluyorum >.<

Ayda 210 galibiyet 180 kafadan vuruş ve 550 kill alırsanız arkadaşın dediği paranın yarısını kazanabilirsiniz. %100 maç kazanma oranı olamayacağı için kaç maç gerektiği hesabını siz yaparsınız.

Geri
Yukarı