Reklam Virüsü Nasıl Temizlenir?

Windows sıfırlamak kesin çözüm olmayabilir. Temiz bir format atman kesin çözüm olacaktır. Bir daha hiçbir oyunda hile açmazsın inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte bir sorun daha var dün Kaspersky yüklemeye çalıştım olmadı anti-virüs programlarını engelliyor bir şey.
O zaman Rescue yapacaksın. Format diyenlere aldırma, sıfırlama da yapmaya çalışma hata alacaksın büyük ihtimal.
Belleğini bul ve rescue ile tarat zararlıları temizle sonra Windows'da Kaspersky'ı yüklersin veya MBAM'ı oradan da bir tararsın sisteme zarar vermemişsen düzelir.

En iyi çözüm format atmak. Bence format at, kafan rahat olsun. Bu olaydan dersini çıkarırsın umarım. :)
Çıkardım çıkardım. 🙂 MBAM ile yapmış olduğum taramalara güveniyorum. Doğrulama amaçlı System32, appdata ve birkaç sistem dosyasını özel olarak tarattım temiz çıktı. Şimdi geriye özel olarak taratmadan Windows Defender benzeri daha güçlü bir anti-virüs programı arıyorum ücretsiz. 360 Total sizce nasıldır?

Arkadaşlar zor da olsa PUBG Lite indirdim. Çok hile kullanan olduğu için ben de indirmeye çalıştım fakat inanılmaz derecede virüs kaptı. Siliyorum, geri yükleniyor. Oyun oynuyorum, bir bakıyorum lag girmiş. Masaüstüne geliyorum bir de ne göreyim? 20 tane reklam açılmış. Windows 10 kullanıyorum. Windows Defender ile yüzlerce defa taradım baş edemiyor. Hitman Pro indirdim virüsleri buluyor, bir kısmını siliyor fakat sildiği virüsler 20-30 dakika sonra geri geliyor. Security task Manager ile defalarca kendi elimle sildim. En son tamam oldu dedim, bir baktım oyundan çıktıktan sonra 20-25 tane daha reklam açılmış, sildiğim her şey geri yüklenmiş. Keylogger yemiş olabilirim. PUBG Lite hile indirirken çok yanlış bir şey indirmişim. Daha fazla uzatmadan virüs isimlerini yazayım ve ekran görüntülerini atayım. (Sarı ile işaretlediğim kesinlikle virüs mavi ile yuvarlak içine aldığım virüs olduğundan şüphe duyuyorum.) format atmadan bu virüsleri nasıl temizlerim yardım eder misiniz?
Eki Görüntüle 367241
Eki Görüntüle 367246
Daha %55 iken bu kadar virüs taradı ve bunun gibi aşağıda reklam çıkartan internet çerezleri var sildikçe çoğalıyorlar ne yapmalıyım? Yardım edin😭

Wait to kill service timeout u virüs sananları gördüm ama hayatımda hiç Windows service wrapperı virüs sananı görmedim konmuza dönersek Malwarebytes ve Kaspersky'den tam tarama yapın malware bytesin 10 günlük deneme korumasından alın ne tür reklamlar yani Google'dan bir site mi açıyor yoksa masaüstünde ortaya çıkan reklamlar mı?

Geri
Yukarı