Reklam Yazılımı Virüsünden Nasıl Kurtulurum?

Exxix

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı ilk açtığımda bir siteye atıyordu ve reklamlar karşıma çıkıyordu. Tabi kapatınca geçiyordu. Bu sürekli devam edince ben de Windows Defender tarafından tam tarama yaptım ve 3 tane virüs tespit etti. Bunların arasında reklam yazılımı vardı. Kaldıra bastım ve kaldırdım. Ama yine de her zaman bilgisayarı açtığımda karşıma çıkıyordu. Bunun üzerine 2 kez daha tam tarama yaptım. Bu sefer sadece reklam yazılımı vardı. Kaldıra bastığımda tamamlandı diyor. Ama yine her bilgisayarı açtığımda karşıma çıkıyor. Ne yapabilirim?
Yardım ederseniz çok sevinirim.

Malwarebytes indirin, kurulum sonrası az kurcalarsanız "Custom Scan" bulacaksınız oradan tüm diskleri seçin ve ayrıca scan for rootkits de aktif ederek detaylı tarama yapın 20 30 dakika hatta daha uzun sürebilir. Hepsini bulacaktır virüslerin ve siler. Premium olmasanız bile temizleme tarama ücretsiz versiyon'da da çalışıyor. Ayrıca e posta adresini girerek 15 gün deneme yapabilirsiniz premium sizin açınızdan daha iyi olur. Ben uzun süredir kullanıyorum başarılı.

Malwarebytes indirin, kurulum sonrası az kurcalarsanız "Custom Scan" bulacaksınız oradan tüm diskleri seçin ve ayrıca scan for rootkits de aktif ederek detaylı tarama yapın 20 30 dakika hatta daha uzun sürebilir. Hepsini bulacaktır virüslerin ve siler. Premium olmasanız bile temizleme tarama ücretsiz versiyon'da da çalışıyor. Ayrıca e posta adresini girerek 15 gün deneme yapabilirsiniz premium sizin açınızdan daha iyi olur. Ben uzun süredir kullanıyorum başarılı.
İşe yaradı. Çok teşekkür ederim. Sağolun.
Denildiği gibi MBAM ile sistemi taratın eğer sorun çözülmezse konuya yazın.
İşe yaradı. Çok teşekkür ederim. Sağolun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı