Remnant 2 GeForce NOW Kütüphanesine Ekleniyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Remnant 2 GeForce NOW Kütüphanesinde

Bu hafta GeForce NOW kütüphanesine Remnant 2 ile beraber toplamda 8 yeni oyun katılıyor. Gunfire Games ve Gearbox Publishing’in merakla beklenen Remnant II oyunu bu hafta oynanabilir. Ultimate ve Priority üyelerinin Guild Wars 2 ödülünü alması için son gün 31 Ağustos Perşembe. Popüler oyun Remnant: From the Ashes’ın devamı niteliğindeki Gunfire Games ve Gearbox Publishing’ten Remnant II, üyelerin […]

Devamı: Remnant 2 GeForce NOW Kütüphanesine Ekleniyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Hocam yani ben yapıyorum sadece atölye ye girip abone oluyorum o kadar ekleniyor zaten.
Oyuna girince veya girişte modları aktifleştiremiyorsunuz, yani oyun modsuz çalışıyor modları görmüyor çok uğraştım destek bildirimi de açtım GFN forumlarında da herkes bundan şikayetçi, siz başka bir şeyden bahsediyor olabilir misiniz?

Oyuna girince veya girişte modları aktifleştiremiyorsunuz, yani oyun modsuz çalışıyor modları görmüyor çok uğraştım destek bildirimi de açtım GFN forumlarında da herkes bundan şikayetçi, siz başka bir şeyden bahsediyor olabilir misiniz?

Yok hocam bende çıkıyor direkt kullanıyorum sıkıntısız yani bu ay abone olmadım ama olan bir şeyi kaldıracaklarını sanmıyorum.

Yok hocam bende çıkıyor direkt kullanıyorum sıkıntısız yani bu ay abone olmadım ama olan bir şeyi kaldıracaklarını sanmıyorum.
Bende Marttan beridir üyeyim, yıllık üyelik yaptım örneğin Bannerlord:
1690492212136.png

Atölyede:
1690492241007.png

Modların biri bile gözükmüyor kısacası. Aynı şey CS için de geçerli.

Bende Mart'tan beridir üyeyim, yıllık üyelik yaptım örneğin Bannerlord:
Eki Görüntüle 1879385

Atölyede:
Eki Görüntüle 1879387

Modların biri bile gözükmüyor kısacası. Aynı şey CS için de geçerli.

Hocam bu atolye desteği olmadığından değil neden bilmiyorum ama böyle oluyor bir zaman bende de olmuştu silip yüklemiştim Hearts of Iron 4'te olmuştu aboneliklerden çıkın yeniden abone olun oda olmazsa silip yükleyin ben çıkıp geri abone olunca olmuştu tüm oyunlarda atolye desteği var çünkü bu farklı bir oyun değil sadece farklı bir PC'den oynuyosunuz Steam atolyesi her türlü var.

Yeni konular

Geri
Yukarı