God of War, GeForce Now Kütüphanesine Ekleniyor

Hocam 140 TL TurkNet eğer fiyatı yükseltebilirsiniz maksimum hız veriyor TurkNet geçmenizi öneiririm. Ancak tabii ki fiyat farkı var arada bayağı bir. Eğer altyapınız TurkNet varken iyileşirse aynı fiyatta daha yüksek hız alabiliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
GFN-God-of-War-1920x960.jpg

GeForce NOW kütüphanesine bu hafta God of War da dahil olmak üzere 8 yeni oyun ekleniyor. GeForce NOW’un gücüyle, üyeler artık neredeyse her cihazla God of War’ın büyülü dünyası Norse Wilds’a gidebilirler. Kütüphaneye giriş yapan üyeler, Mac’leri de dahil olmak üzere, 1440p veya 1600p’ye kadar çözünürlükle desteklenen cihazlarda kolaylıkla oynayabilir. Bu hafta ayrıca GeForce NOW’a, […]

Devamı: God of War, GeForce Now Kütüphanesine Ekleniyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ah ulan ah şu güzelim oyunu param yok diye oynayamamak ne can sıkıcı olacak..
GoW zamanında veri tabanında görülürken forumdaki bazı üyeler için bile bilgisayara gelmesi imkansız deniyordu. Önce birden fazla platform üzerinden bizlere ulaştı. Şimdi de GeForce Now ile serüvenini genişletiyor. Bu oyunu oynamak nimet gibi bir şey.

Bide para olsa hocam işte..

@Ethem Efe Müşteri destekleri de kötü değil aslında, diğer firmalarda telefonla arayınca bir muhattabın oluyor hemen ama kalitesiz hizmet alıyorsun ve yüksek fiyat ödüyorsun.
Türknet kullanırken de ticket atıyorsun yarım saat içinde arıyorlar ama hem tam olarak sorunu çözüyorlar ve harika hizmet alıyorsun. Yani sonuç olarak Türknet iyidir arkadaşlar :D

Bir de oyuna indirim gelirse tadından yenmez dostlar.🥳
Benim anlamadığım yılın oyunu ödülünü almış bir oyun bile neden GeForce NOW için kütüphanede yer bekliyor? Bu oyun PC'ye geleli aylar oldu ve böyle bir şey olduğunu bilmiyordum. Parasını verip oyun alacaksın bir de harici parasını verdiğin servisin eklemesini bekleyeceksin.

Kesin olarak bilmiyorum ama PlayStation'da bitiyor iş bence oyunun GeForce NOW'da yer alması için izin verecek taraf onlar. Electronic Arts FIFA'yı GeForce NOW'da oynatmıyor Rockstar da GTA'yı

Kesin olarak bilmiyorum ama PlayStation'da bitiyor iş bence oyunun GeForce NOW'da yer alması için izin verecek taraf onlar. Electronic Arts FIFA'yı GeForce NOW'da oynatmıyor Rockstar da GTA'yı.

İlginç gerçekten. Sony ile Rockstar (Take-two) konsollara aşık firmalar, PC oyunculuğunu ne kadar para getirse de sevmezler. Sanırım daha çok konsol satılsın diye böyle yola gidiyorlar.

İlginç gerçekten. Sony ile Rockstar (Take-two) konsollara aşık firmalar, PC oyunculuğunu ne kadar para getirse de sevmezler. Sanırım daha çok konsol satılsın diye böyle yola gidiyorlar.
Bir şeyler yapmak zorundalar. Çünkü Exclusive Games dışında Sony'nin kullanıcılarına verebileceği fazla bir şey yok. Çoğu oyun meraklısı için Game Pass çok mantıklı kaçıyor. O yüzden PlayStation Plus'ı getirmek durumunda kaldılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı