Renault Clio araba alınır mı?

Konu ilgisiz.Konu sahibi öylesine yazıp çekip gitmiş gibi.Otomatik mi, benzin mi, dizel mi...
İki cümle belirsiz yazıp kaçıyorlarya ona ayar oluyor insan.Forum eskiden böyle mi idi yeğenim.
Hocam cümle basit. Anlayamamışsınız sanırım. Bir insana bunları sormadan nasıl bir araç önerelim...

Ek olarak konuyu tamamen baştan sonra okudum ve verilen bilgileri yetersiz buldum. Bu nedenlede bu bilgileri istedim. :)
Arkadaş zaten illa ki SUV demezse neden farklı önerilerde bulunmayalım. Bildiğiniz gibi SUV'ler daha pahalı.

Onlar pahalı geliyor biraz.

Ya SUV model çok istiyroum çoğu SUV modellerine de baktım az çok. Ama şu an biraz nakit sıkıntım var. Bir 150 bin kadarcık. Attığım Clio benim yaşadığım yerde galeri de satılıyor. Eksik para için yardımcı olabiliriz dediler herkes bunu yapsa güzel SUV araba istiyorum. Clio'yu daam 810bine koymuş 770'e bırakırım dedi demek ki o kadar ediyormuş. Benim aklımda da Opel crossland Suzuki vitara Nissan juke qashqai Citroën cross Hyundai bayon gibi araçlar var ama birazcık para sıkıntım var.
Yani bütçeniz nedir? Halen anlamış değilim.Aklınızda bulunsun bankalar kredi vermiyor.Araçlar satılmıyor.Sahipler her gün fiyat düşürüyor.770 denilen araca 700 deseniz herhalde düşünürler.Fiyatların ineceğini öngörüyorum.Yatırım tavsiyesi değildir.Kia Stonic bakabilirsiniz.

Hocam cümle basit. Anlayamamışsınız sanırım. Bir insana bunları sormadan nasıl bir araç önerelim...

Ek olarak konuyu tamamen baştan sonra okudum ve verilen bilgileri yetersiz buldum. Bu nedenlede bu bilgileri istedim. :)
Arkadaş zaten illa ki SUV demezse neden farklı önerilerde bulunmayalım. Bildiğiniz gibi SUV'ler daha pahalı.
Konu açıyorsan taksit taksit yazmazsın.En başta anlatırsın insanlar çözüm bulur.

Yani bütçeniz nedir? Halen anlamış değilim. Aklınızda bulunsun bankalar kredi vermiyor. Araçlar satılmıyor. Sahipler her gün fiyat düşürüyor. 770 denilen araca 700 deseniz herhalde düşünürler. Fiyatların ineceğini öngörüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir. Kia stonic bakabilirsiniz.

Bütçem 750- 800 kadar Clio alınmaz diyorsunuz peki bu alınır mı? https://www.sahibinden.com/ilan/vas...gea-sw-1.6-multijet-ii-urban-1163470582/detay

Yani bütçeniz nedir? Halen anlamış değilim.Aklınızda bulunsun bankalar kredi vermiyor.Araçlar satılmıyor.Sahipler her gün fiyat düşürüyor.770 denilen araca 700 deseniz herhalde düşünürler.Fiyatların ineceğini öngörüyorum.Yatırım tavsiyesi değildir.Kia Stonic bakabilirsiniz.

Konu açıyorsan taksit taksit yazmazsın.En başta anlatırsın insanlar çözüm bulur.
Hocam ben seni yanlış anlamışım. İkimizde aynı şeyi anlatıyormuşuz. Kusuruma bakma. :D

Bütçem 750- 800 kadar Clio alınmaz diyorsunuz peki buhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-otokoc-2.el-sivas-dan-fiat-egea-sw-1.6-multijet-ii-urban-1163470582/detay
Clio alınmaz dediğimi nereden çıkartıyorsunuz? Otomatik manuel farkeder mi?

Bütçem 750- 800 kadar Clio alınmaz diyorsunuz peki bu alınır mı? https://www.sahibinden.com/ilan/vas...gea-sw-1.6-multijet-ii-urban-1163470582/detay

Hangi ilde oturuyorsunuz? İstanbul'dan kalkıp Van'a gitmeyin :)

Ben araba tavsiyesi istemedim sadece alınır mı? Alınmaz mı diye sormak istedim? Fiyata değer mi diye?
Alınabilir hocam ancak fiyatta pazarlık yapmalısın. O fiyata 1.3TCe megane bulunabilir.

Clio alınmaz dediğimi nereden çıkartıyorsunuz? Otomatik manuel farkeder mi?

Hangi ilde oturuyorsunuz? İstanbul'dan kalkıp Van'a gitmeyin :)
Otomatik olsa iyi olur ama farketmez. Sivas'ta oturuyorum araç da Sivas'ta

Alınabilir hocam ancak fiyatta pazarlık yapmalısın. O fiyata 1.3TCe Megane bulunabilir.

Hicam 810 bine girmiş 770e indi bana işte Clio icin Fiat urban içi de 780e indi 810'dan.

Alınabilir hocam ancak fiyatta pazarlık yapmalısın. O fiyata 1.3TCe Megane bulunabilir.

Sizce bu alınır mı? 780bine.

Otomatik olsa iyi olur ama farketmez. Sivas'ta oturuyorum araç da Sivas'ta

Hicam 810 bine girmiş 770e indi bana işte Clio icin Fiat urban içi de 780e indi 810'dan.

Sizce bu alınır mı? 780bine.
Hocam fiat egea 1.6 multijet güzel araçtır. Urban paket olması ve ek olarak station wagon olması da bir artı olarak düşünüyorum. Ancak araç hasarlı ve trameri mevcut. Şahsen ben önemsemem orasını. Hasar tamiri kolay olacak bir hasar. 780 bine düşürdüyseniz alın derim. En azından geniş araç. Daha rahat edersiniz. :)

Hocam Fiat Egea 1.6 Multijet güzel araçtır. Urban paket olması ve ek olarak station wagon olması da bir artı olarak düşünüyorum. Ancak araç hasarlı ve trameri mevcut. Şahsen ben önemsemem orasını. Hasar tamiri kolay olacak bir hasar. 780 bine düşürdüyseniz alın derim. En azından geniş araç. Daha rahat edersiniz. :)

Teşekkür ederim benim fikrimde Clio yerine Fiat'tan yana. Trameri yok denmişti ama yanlış bilgi yazılmış olabilir bir daha soracağım. :)

Geri
Yukarı