Renault Europa alınır mı?

Açıkça söylemek gerekirse o araba alınmaz. Eğer biraz daha zorlayabilirseniz 2010 model Renault Syembol 2 alabilirsiniz.

Hocam seneye bunların fiyatı düşer, zaten eski model, güzel de görünmüyor açıkçası. Araba da 1 kere alınıyor hocam bence bayağı araştırın yoksa pişman olabilirsiniz. Konum daha yakın diye aynı fiyata daha iyisi olan aracı alacağıma düzgün, aile otomobili, seneye de güzel bir miktara satılacak bir araba alırım. Tabii kendi fikriniz.

Hocam fiyatının düşeceğinden emin misiniz? Genelde arabalar hep artıyor da ondan sordum.

Hocam fiyatının düşeceğinden emin misiniz? Genelde arabalar hep artıyor da ondan sordum.
Emin değilim fakat muhtemelen düşer, bu Corona zamanında zaten 2.el araç alma çok arttı. Üstüne yıl geçtikçe bu araba eskiyor ve eskiyince de otomatik azalıyor.
Hocam benim tavsiyem bütçeyi biraz daha arttırmanız. Bütçeyi biraz daha arttırmak gerçekten size çok şey sağlayacaktır.

Hocam 96 model 1.4 Reno19 var bende de. Anlatmak istediğinizi anladım size çok masraf çıkarmasın ayağınızı yerden kessin işinizi görsün derdindesiniz. Ben kullanan birisi olarak çok memnun olduğumu söylemek isterim. Sanayiye gittiniz diyelim normal orta sınıf bir araç ile sanayiden 1000 TL ile çıkarsınız ama R19 ile 300-400 TL ile çıkarsınız çünkü parçaları çok çok ucuz baş ağrıtmayan cinsten. Ayrıca benzin-LPG olduğu için yakıt kısmında da çok yararı var. Ortalama bir depo ile 300 km üstü yapıyorsunuz 32 LT bir depo 140 TL'ye doluyor. Kısacası bu fiyata alınabilecek bir araba. Bu fiyata daha iyileri yok mu tabii ki var arkadaşların dediği gibi motoru daha güçlü araçlar da var ama onlar hem çok yakar hem çok masraf ister.

Geri
Yukarı