Renault Kangoo alınır mı?

xAlChak

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, maksimum 55.000TL'ye bir araba alacağım. Aracı hem iş hem günlük hayat için alacağım.
  • Benim için 5 kişilik olması gerekiyor.
  • Bagajın büyük olması gerekiyor.
  • Senede 3-4 kerede uzun yola çıkacağım.

Bu fiyata beklentimi karşılayan araçlar kısıtlı şu an aklımda Reno Kangoo almak var. Dış görünüşü de güzel. Bu fiyata gidip şahin almaktansa daha yeni bir araba almış oluyorum.

Daha önce Kangoo kullanmış kişiler varsa deneyimlerini anlatabilirler mi acaba? Aracı kullanmamış kişiler farklı araç önermesin. Sadece süren kişilerin görüşlerini merak ediyorum.

Sanayide ustamın vardı bir kere kendi motorumu taşımak için ondan almıştım camsız versiyonuydu rüzgarlarda çok savruluyordu bana pek güven vermemişti.

Evet, araç gerçekten çok sallanıyor bir ara takla atan görmüştüm.

Arkadaşlar selam, maksimum 55.000TL'ye bir araba alacağım. Aracı hem iş hem günlük hayat için alacağım.
  • Benim için 5 kişilik olması gerekiyor.
  • Bagajın büyük olması gerekiyor.
  • Senede 3-4 kerede uzun yola çıkacağım.

Bu fiyata beklentimi karşılayan araçlar kısıtlı şu an aklımda Reno Kangoo almak var. Dış görünüşü de güzel. Bu fiyata gidip şahin almaktansa daha yeni bir araba almış oluyorum.

Daha önce Kangoo kullanmış kişiler varsa deneyimlerini anlatabilirler mi acaba? Aracı kullanmamış kişiler farklı araç önermesin. Sadece süren kişilerin görüşlerini merak ediyorum.
5 kişilik demeseydiniz çift kapı Ford Fiesta önerirdim. Kullandım, gerek yol tutuşu gerek malzeme kalitesi çok iyi. Arka koltukları olan versiyonu vardı. Çift kapı o zorla 5 kişilik olur biraz daar sadece.

Pardon ben kullanmadığınız aracı önermeyin okumuşum.

Olsun yine de bir inceleyeceğim. Çok teşekkür ederim görüşünüz için.
bu araba nasıl diye sorunca araç hakkında bilgisi olmasada o alınmaz şunu al diye direk bildiği aracı önermeye başlıyor.

Son düzenleme:
Dostum abimde var benim kangoo, vardı daha doğrusu. Bende çok defa kullandım ve hiç memnun değildik yani evlerden uzak olsun. 2 hafta önce kaza yaptı zaten de perte ayırdık kurtulduk arabadan. Güzel bir araba değil. Birde bu piyasa da 55000 max. diyorsanız çok ölüsünü alırsınız yani.. Sanayiden çıkmaz o araba..

Yeni konular

Geri
Yukarı