Renault Kangoo'dan hangi araca geçmek mantıklı olur?

Mesela Megane bahsettiğim kriterlerden hangisine uymuyor?
Atiklik konusunda tamam biraz zayıf ama Egea hem çok yakıyor hem yol tutuşu fren konusunda kötü halk arasında son model Tofaş diye geçiyor. Egea uyarken nasıl Megane uymuyor?

Son model Tofaş dalga geçme konusu ama 2019 sonrası Egea'lar az yakıyor parça kolay en mantıklı araçlardan biri satması da kolay 2019 sonrası Egea öneririm.

Mesela Megane bahsettiğim kriterlerden hangisine uymuyor?
Atiklik konusunda tamam biraz zayıf ama Egea hem çok yakıyor hem yol tutuşu fren konusunda kötü halk arasında son model Tofaş diye geçiyor. Egea uyarken nasıl Megane uymuyor?

Bütçen uymuyor dostum. Max: 650 bin demişsin. 650 bine aldığın Megane iki arabanın birleşiminden çıkma ihtimali %80.. Taksi çıkması veya pertten dönme alabilirsin. He benim için sorun yok diyorsan para senin mal senin kafana göre :) :)

Araba Hocam Megane yerine bu araca da bakabilirsiniz az yakan modellerden.
Teşekkürler Fluence'de vardı kuzenim onlarda. Tam gözüktüğü gibi bir araba sürprizi yok göründüğü gibi biraz hantal araç. Konforluda bir araç ama bu bütçeye çıkmışken Megane daha iyi olur.

Teşekkürler Fluence'de vardı kuzenim onlarda. Tam gözüktüğü gibi bir araba sürprizi yok göründüğü gibi biraz hantal araç. Konforluda bir araç ama bu bütçeye çıkmışken Megane daha iyi olur.

Hocam 700.000 liranın altında olan Megane'lar genelde 15-20 bin TL hasar kayıtlı oluyor. Fluence veya Egea en mantıklısı o bütçede.

Son model Tofaş dalga geçme konusu ama 2019 sonrası Egea'lar az yakıyor parça kolay en mantıklı araçlardan biri satması da kolay 2019 sonrası Egea öneririm.
Yok ya bilgisayar konusunda AMD sevmediğim gibi FİAT'ta hiç sevmiyorum.
Olursa Toyota Corolla veya Honda Civic olmadı Megane 4 gibi şu an.

Hocam 10.000-20.000 TL arası hasar kaydı olan Megane 4 bulabilirsiniz o bütçede Corolla biraz zor Civic ise 2009-2012 arası kasalar var.

Bulamazsın hocam. 10 bin hasar kaydı yazar ilana tavlar seni. Gidersin aracı alırsın 3 gün sonra Turbo'yu yersin, motoru yersin. Hayatım arabaların, oto galerilerin içerisinde geçti. Süsler püsler arabayı altına bir girersin araba alttan yemiştir. Hasar kaydı işlememiştir elinde patlar gümm. Sarı sitede fiyatı ilk önce düşükten filtrele ilk 2 sayfa her zaman perttir.

Bulamazsın hocam. 10 bin hasar kaydı yazar ilana tavlar seni. Gidersin aracı alırsın 3 gün sonra Turbo'yu yersin, motoru yersin. Hayatım arabaların, oto galerilerin içerisinde geçti. Süsler püsler arabayı altına bir girersin araba alttan yemiştir. Hasar kaydı işlememiştir elinde patlar gümm. Sarı sitede fiyatı ilk önce düşükten filtrele ilk 2 sayfa her zaman perttir.

Sarı siteye pek güvenim yok zaten hocam. E92 kasaları 1.700.000 TL'de satılan sitedir kendisi. Megane en kolay orada bulunur ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı