Renault Symbol alınır mı?

Aynen bir de biz geçen sene Renault symbol aldık kaza yaptık karşı taraf Ford kuga idi. Karşı taraftaki adamın sadece boyası çıktı azıcık ama bizim araba da bayağı hasar vardı 5000 TL zarar

Hocam kaza yaptık demişsiniz, öncelikle geçmiş olsun.
Bir arabaya arkadan çarptıysanız normal sizin kaza yapmanız markayı karalamanıza hak çıkartmıyor.

Symbol Renault'un sıfır olarak ürettiği en az yol tutan aracıdır. Bütçeyi biraz daha arttırıp sınıfının en güvenli aracı olan Clio 5'e yönelmenizi tavsiye ederim. İkinci el 5000km altı 1.0TCe Clio 5 daha mantıklı bir seçenek olur bence.

Edit: Ben olsam bu aracı tercih ederdim.
Bu arada attığınız ilan çok güzelmiş inceleyeceğim

Symbol Renault'un sıfır olarak ürettiği en az yol tutan aracıdır. Bütçeyi biraz daha arttırıp sınıfının en güvenli aracı olan Clio 5'e yönelmenizi tavsiye ederim. İkinci el 5000km altı 1.0TCe Clio 5 daha mantıklı bir seçenek olur bence.

Edit: Ben olsam bu aracı tercih ederdim.
Hocam mantıklı bir seçim aynı motor ve dolu paket bende clio tercih ederdim.

Citroen c3 2020 1.2 83hp alınabilir bir araç mı?
Açıkçası teknik verilerine baktığım zaman torkunun düşük olduğunu gördüm. Bu yüzden yokuşlu yerlerde vites düşürmek anlamına geldiğinden dolayı bana mantıklı gelmedi. Sonuç olarak motor devri artınca yakıtta artıcak ve atmosferik küçük motor bence biraz saçma iş. Sürekli yokuşlarda yüksek devir çevirmek gerekir motora göre nispeten ağır araçlarda.

Önerilirimi söyleyecem ;
1,0 Dacia sandero tercih edebilirsiniz clio ve symbol ile aynı motor zaten. Üstüne 10k kadar eklemelisiniz ama maalesef.
Gene aynı paralara Kia rio bakabilirsiniz.
Ve egea önericem fiyattan dolayı ya da 100.000 km'yi geçmemiş temiz bir astra , c-elysee veya 301 bakabilirsiniz.

Egea daha teneke. Dizel değilse, yakıtı daha fazla olur. 1.4 benzinli motorlar sorun çıkarmıştı. Sonuçta piyasa arabası. Değer kaybetmez. Rahatlıkla satılır. Clio da olabilir.

İkinci el olarak önerilerimi bırakıyorum.
1,5 c-elysee güzel az yakan motoru var 15.000 km' de az yakar güzel araba gidişi'de güzel.

İstediğinize bakılırsa C3'de size yeterli olacaktır, 1,2 motor yeni nesil motordur dolu değil ama güzel arabadır.

Önerilirimi söyleyecem ;
1,0 Dacia sandero tercih edebilirsiniz clio ve symbol ile aynı motor zaten. Üstüne 10k kadar eklemelisiniz ama maalesef.
Gene aynı paralara Kia rio bakabilirsiniz.
Ve egea önericem fiyattan dolayı ya da 100.000 km'yi geçmemiş temiz bir astra , c-elysee veya 301 bakabilirsiniz.
Dacia sendero alacaktık. Bayi ile konuştuk fakat sonradan baktığımızda hp biraz düşük geldi.
İkinci el olarak önerilerimi bırakıyorum.
1,5 c-elysee güzel az yakan motoru var 15.000 km' de az yakar güzel araba gidişi'de güzel.

İstediğinize bakılırsa C3'de size yeterli olacaktır, 1,2 motor yeni nesil motordur dolu değil ama güzel arabadır.
Peki 2. El ilerde satmak istesek hangisinde daha hızlı sonuç alırız ve siz alacak olsaniz kararınız ne olurdu.

Son düzenleme:
Dacia sendero alacaktık. Bayi ile konuştuk fakat sonradan baktığımızda HP biraz düşük geldi.

Peki 2. El ileride satmak istesek hangisinde daha hızlı sonuç alırız ve siz alacak olsaniz kararınız ne olurdu.

Ben olsam C-elysee derdim arabayı genel olarak beğeniyorum şirketlerde genelde Megane4 veya C-elysee oluyor yani satışta da hızlı oluyor. Gidişte de konforda da önde derim.
Tabi 301 de seçenek her şey aynı zaten bir tek logo farklı 1, 6'da tercih edebilirsiniz Ford'da bile var motor. 2.el temiz km pek aşmamış şekilde tercih ederdim.

Dacia sendero alacaktık. Bayi ile konuştuk fakat sonradan baktığımızda hp biraz düşük geldi.

Peki 2. El ilerde satmak istesek hangisinde daha hızlı sonuç alırız ve siz alacak olsaniz kararınız ne olurdu.
İleride satmak gerekirse alıntınızdaki iki araçtan C-Elysee daha hızlı satılır diyebilirim. Güzel araç bu arada. Fazla yakmaz, atiktir ve geniş.

Yeni konular

Geri
Yukarı