Renault'a Para Verilmez (!)

Renault araçların tasarımını beğenmiyorum ama iş İtalya araçlarına gelince orada dururum. Araba tasarlama konusunda gerçekten iyiler ve uzun yıllar da piyasada durmaya devam ediyor.

Arkadaşım 2014 Symbol kiralamıştı. Hayatımda o kadar dandik bir araba görmedim. Bildiğin tenekeydi. Malzeme kalitesi kötü. Az yakıt hardadığı için Renault tercih ediliyor. Aynı şekilde Fiat'da öyle.

Aklıma şu video geldi :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aklıma şu video geldi :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Servisine kazandıran firma.

Arkadaşım 2014 Symbol kiralamıştı. Hayatımda o kadar dandik bir araba görmedim. Bildiğin tenekeydi. Malzeme kalitesi kötü. Az yakıt hardadığı için Renault tercih ediliyor. Aynı şekilde Fiat'da öyle.
Yeni kasalar hakkında konuşalım. Ayrıca tek modelden çıkarım pek doğru değil gibi...

Mesele saydıklarınız değil. Aracın içine binince nasıl hissettirdiği. Hiçbir arabası rakipleri kadar iyi değil. Tamam fiyatına göre uygun olabilir ancak alternatifler her zaman bulunur. Zaten kaza testleri asla gerçekle birebir olmaz. Aynı zamanda sattığı motorların mühendislikleri iyi olsa da kendi ürettikleri 1.5 dCi ile Mercedes'teki 1.5 dCi ile aynı değil.
Kusura bakmayın ama Megane 4 gayet kaliteli hissettiren C Segment bir otomobil bence.

O Symboller aslında Dacia, Avrupa'da satılmıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı