Render ve oyun sistemi tavsiyesi

asus gtx770 msı gtx770

• asus gtx770

Oy: 8 72,7%
  • msı gtx770

Oy: 3 27,3%

• Oy verenlerin toplamı
    11

Tiremaster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun ve video işleriyle uğraşıyorum. Şöyle Fraps'ı açınca bf4 ultrada veya ne bileyim highta falan kasmıcak bi bilgisayar lazım. Bütcem 2300+136 136liraya kulaklık alıcam. G230 lütfen günümüz oyunlarını rahatca kaldırsın. Monitör klavye falan hepsi var. Sadece kasa lazım. Bi de monitörüm 1280x1024, yani ultrada dahi açsam kasmıcanı düşünüyorum. Haklı mıyım onuda söylerseniz sevinirim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce bir bilgisayarı alayım, monitörü sonra düşünürüm. Yapacak bir şey yok. Bütce bu kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
En performanslı GTX770 Zotac Amp Edition, ikinci MSI Twin Frozr Gaming. Asus onlardan sonra gelir.
Nasıl oluyor da Asus'u en sona atıyorsunuz. Sonuçta hepsi aynı GPU kullanıyorlar önemli olan firmanın ona kattıkları. Hadi Asus'u geçtim Msı'ı ikinci sıraya atmışsınız olmadı ilk sıraya powercolor falan katsaydınız.

Arkadaş direkt, overclock sırasına göre sıralamış. Zotac en çok overclock edilmiş kart ve bellek hızınıda arttırmışlar. O yüzden en performanslı olan olarak onu düşünmüş ama halbuki bunlar kart alındıktan sonrada yapılabilecek şeyler. Ama tabi bizde aksini iddia edemeyiz. Sonuçta herkesin görüşü farklıdır. Hepsi aynı GPU olduğu için, aksi iddia edilemez diye düşünüyorum. Şahsen ben ASUS veya MSI'dan birini seçerdim. Ama hangisi diye sorarsanız kesin bir cevabım yok.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı