Tasarım ve Render Sistemi Tavsiyesi

uğurhan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, mimarlık projelerim için süper bir bilgisayar toplamak istiyorum, en üst düzey bir makine olması gerekiyor. Mesleğim gereği tasarımlarımı yapmak, çok kuvvetli renderlar ve animasyonlar için, bütçe sınırım yoktur. Mükemmel bir makine olursa Technopat'ta montajının yapılmasını bile isterim. Lütfen yardımcı olur musunuz?

NOT: Oyun oynamayı da seven birisiyimdir. :)

Render
AnakartASUS X99-DELUXE/U3.1MSI X99A MPOWER
İşlemciIntel Core i7 5960XIntel Core i7 5960X
Ekran KartıASUS GTX 980 TiPNY Quadro K4200
Ortak Bileşenler
Bellek32GB HyperX Predator Quad Kit – BILRKGHX32D42401
DepolamaWD 3.5″ 4TB Caviar Black
SSDSamsung 256 GB 850 PRO
KasaCooler Master HAF X
Güç KaynağıCooler Master V750
SoğutmaCooler Master Nepton 240M
MonitörASUS 27” PA279Q
Fiyat (KDV Dahil)14456 TL14297 TL
[TBODY] [/TBODY]

Asus Rampage V Extreme X99 anakart ve i7 5930K OC işlemci ve full SSD kullanmak istiyorum. Verilere hızlı ulaşmak için depolamada dahil. Ve RAID'lenebilir istiyorum. Bu yazdıklarınız çok yetersiz kalmakta. Programlar sadece 600 GB yakın zaten. 4-Way SLI sistemi renderda daha hızlı ve gerçekçi görüntü elde edebilir miyim 4x980 Ti mesela?

Quadro K4200 mü daha iyi yoksa GTX980 Ti mi daha iyi? SLI ile bağlanma özellikleri var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD kapasitesini yükselt o zaman. Görüntü kalitesi ekran kartına bağlı değil, monitöre bağlı.
GTX 980 Ti seçilebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı