Reno 6 vs. Reno 5 Lite vs. 11 Lite vs. Poco X3 Pro

Bütçe
7000
Samsung m52 5g.
Samsung A52s.

Poco x3 pro.
Poco x3 gt .

5000-6000 arası fiyat performans ürünü cihazlar.
Işlemci+batarya performans.
AnTuTu+Geekbench test puana göre.
Günlerce araştırma videolar izleyip yerli yabancı incelemeleri okuyup x3gt aldım.
Bütçe az ise Redmi Note10 pro nun 8gb ram olanı bakın (6gb daha çok var piyasada)
.

Reno 6 4G ve Reno 5 Lite, sundukları özelliklere göre aşırı pahalı. Xiaomi 11 Lite serisinde kronik AMOLED yanığı ve siyahların piksellenmesi sorunu var. Açıkçası o bütçede S20 FE Snapdragon en iyi cihaz. POCO X3 GT, F2 Pro veya F3 de düşünebilirsiniz.

Reno 6 4G ve reno 5 Lite, sundukları özelliklere göre aşırı pahalı. Xiaomi 11 Lite serisinde kronik AMOLED yanığı ve siyahların piksellenmesi sorunu var. Açıkçası o bütçede S20 FE Snapdragon en iyi cihaz. POCO X3 GT, F2 Pro veya F3 de düşünebilirsiniz.

POCO X3 GT güzele benziyor ama vatan da yok taksitle alabileceğim bir yer var mı acaba?
Ya da POCO X3 Pro nasıl sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
POCO X3 GT güzele benziyor ama vatan da yok taksitle alabileceğim bir yer var mı acaba?
Ya da POCO X3 Pro nasıl sizce?
Şöyle oluyor.
Siz banka uygulaması girip taksitli nakit yani avans istiyorsunuz.
Sizin hesaba geçiyor.
Nakit ödersiniz.
Telefon bayisine.
Ben kartla aldim mesaj geldi.
6 yada 9 taksit yapacağım. 5700 TL. (de Gt)

Şöyle oluyor.
Siz banka uygulaması girip taksitli nakit yani avans istiyorsunuz.
Sizin hesaba geçiyor.
Nakit ödersiniz.
Telefon bayisine.
Ben kartla aldim mesaj geldi.
6 ya da 9 taksit yapacağım. 5700 TL (de GT)

Ya onu düşündüm taksitli nakit avans çekip 6-9 taksite bölüyor, telefonu peşin alıyor bankaya borcu ödüyoruz doğru. Lakin 6000 lira çektiysek üzerine bir miktar faiz koyuyor yine 6500 gibi bir rakama ulaşıyoruz. Fibabank var onda böyle bir durum yok gerçi lakin onda da 7 bin liraya kadar kredi çıkıyor bana, bilemiyorum nasıl yapsam ne alsam.
Ya onu düşündüm taksitli nakit avans çekip 6-9 taksite bölüyor telefonu peşin alıyor bankaya borcu ödüyoruz doğru lakin 6000 lira çektiysek üzerine bir miktar faiz koyuyor yine 6500 gibi bir rakama ulaşıyoruz fibabank var onda böyle bir durum yok gerçi lakin onda da 7 bin liraya kadar kredi çıkıyor bana bilemiyorum nasıl yapsam ne alsam.

Hangisi oluyor o dediğiniz?

Adsızxasa.png

Ya onu düşündüm taksitli nakit avans çekip 6-9 taksite bölüyor, telefonu peşin alıyor bankaya borcu ödüyoruz doğru. Lakin 6000 lira çektiysek üzerine bir miktar faiz koyuyor yine 6500 gibi bir rakama ulaşıyoruz. Fibabank var onda böyle bir durum yok gerçi lakin onda da 7 bin liraya kadar kredi çıkıyor bana, bilemiyorum nasıl yapsam ne alsam.

Hangisi oluyor o dediğiniz?

Eki Görüntüle 1291701
Soldan 4 alışveriş kredisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı