Repack virüs içerir mi?

KralAdam0

Femtopat
Daha fazla  
Bir yazı okudum, repack dosyaların virüs içerdiğiyle alakalı. Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim. Bir de Anti-Virüs programını kapatmıyorum repack indirirken. Bir sorun oluşur mu?

Tamam hocam her şeyi crack indirin sonra neler oluyor? Patlamış mısır alıp izleyin bilgisayarın yok oluşunu :/
Dediğim gibi korsanı kimseye önermem fakat senin dediğin gibi bir şey de yok.
Tamamen sallıyorsun.
İmzamdaki konuyu oku. Lütfen.
Adminlere de ricam bu konuları onaylamayıp fix cevabı yazın değişken diye.
Hatta ve hatta @Recep Baltaş
@Vavien.

Son düzenleme:
Tamam hocam her şeyi crack indirin sonra neler oluyor? Patlamış mısır alıp izleyin bilgisayarın yok oluşunu :/
Linç yiyeceğim ama buna değer; 42 oyunumdan 30'u korsan, bir kere bile sorun çıkarmadı.

Repack terimi yalnızca oyun için kullanılmaz. Repack adından da anlaşılabileceği gibi yeniden paketleme demektir.

Örneğin ben diyelim ki WinRAR'ı kendim yeniden setup haline getirdim. (Bu sadece örnek, WinRAR'ı repack etmek kullanım sözleşmesince yasaktır.) Bu repack etmektir.

Oyunlarda ise -genelde korsan oyunlarda- crack grupları tarafından kırılan oyunların dosyaları arasında gereksiz olanlar çıkarılır, yüksek sıkıştırmayla sıkıştırma işlemi yapılır. Yani bir nevi baştan paketlenmiş olur.

Güvenilirlik mevzusuna gelecek olursak bu da indirdiğiniz yere, neyi indirdiğinize bağlı olarak değişir.

Ben de fark ettiysen hepsinde virüs var demiyorum. Çıkabilir de çıkmayabilir de şüphen varsa KIS ile tarama yapmasını söylüyorum kızgın atıyorsun. Anlamadım ki.

GTA 4 indirdim ondan çıkmadı, Forza indirdim ondan çıktı. Yayımlayan kişinin içine sıkıştırmasına bağlı bir durum. Bütün detayları yazmam gerekiyorsa yazayım.
Mesajın sadece başını okumuşum, pardon.
Eğer daha önce değiştirmediysen ilk cümlesinde babasının hayrına bedava yapılmaz diğerinde ise çıkabilir de çıkmayabilir de diyordu.
Ben ilkini okudum.

Mesajın sadece başını okumuşum, pardon.
Eğer daha önce değiştirmediysen ilk cümlesinde babasının hayrına bedava yapılmaz diğerinde ise çıkabilir de çıkmayabilir de diyordu.
Ben ilkini okudum.
Yok hocam olduğu gibi duruyor elleme yapmadım mesaja.

Bir yazı okudum, repack dosyaların virüs içerdiğiyle alakalı. Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim. Bir de Anti-Virüs programını kapatmıyorum repack indirirken. Bir sorun oluşur mu?

Dostum repack bir oyuncu kadın tarafından yapılan bir sıkıştırma yöntemidir. Yani virüs değil ancak içinde sıkıştırılan şey virüs mü onu bilemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı