Replika AirPods aldım

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Selamlar dostlar, Trendyol'da AirPods 2. nesil buldum. Uzun zamandır kulaklık istiyordum. Durum aslında şöyle ben HTC 10 yanında verilen Max 310 kulaklık hastasıyım diyebilirim. Şu ana kadar ondan iyi kablolu kulaklık kullanmadım. Daha sonra bozulunca bir ara TaoTronics sound liberty 53 almıştım. Ses kalitesi güzel ama baslar ver çok arkada kaldı istediğimin yüzde 60'ı diyebilirim. Bende AirPods almaya karar vermiştim fakat çok pahalıydı. Bu ürünü de 150 lira ki fiyatlarından beri takip ediyordum. Yordumlarda sorun yaşayan kişilerin ürünleri hep değiştirilmiş. Para iadesi yapılmış. Ben de satın aldım. Bu ürünlerden kullanan var mı? Baslar ve tizler çok yerinde yazılmış. Bir arkadaşımda bu bilirsiniz Pro 5 falan hani onlar da 100 TL civarına satılıyor. Trendyol da onlardan kullanıyordu ses kalitesi gerçekten tatmin etmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çakması bile 219TL. Bu arada bence iade et. Kulağında patlar falan.
Anladım hocam ama kimse öyle bir sorun yaşamamış ki. Ama zaten ürün gelince gerçekten sıkıntılıysa dediğiniz gibi iade eedeceğim bende. Denemek istedim.

Bu tür ürünler replica olduğu için sağlınıza kulağınıza zararı var.
Anladım hocam öyle bir şey olduğunu bilmiyordum. Eğer ses sıkınıtlı ise dediğiniz gibi iade ederim.
Replika almayın, aldırtmayın(çınlama, patlama sorunları vs. oluyor)benim kullandığım bu gayet güzel olduğunu söyleyebilirim.
Bunu denemiştim de hocam kulakiçi kullanamadım ağrı yaptı biraz. Eğer iade edersem kulakiçi olmayan ne alabilirim bu fiyatlara 250 TL ye kadar çıkabilirim.

Anladım hocam öyle bir şey olduğunu bilmiyordum. Eğer ses sıkınıtlı ise dediğiniz gibi iade ederim.

Bunu denemiştim de hocam kulak içi kullanamadım ağrı yaptı biraz. Eğer iade edersem kulak içi olmayan ne alabilirim bu fiyatlara 250 TL'ye kadar çıkabilirim.

P9 Pro Max var replika ama kullananlar gayet memnun.

Yeni konular

Geri
Yukarı