Replika Apple Watch çok çabuk bozulur mu?

Replika ürün alınmaması hakkında forumda onlarca yazı yazmışımdır. Keşke okusaydın birkaçını. :(

Replika ürünlerin sağlık başta olmak üzere her şeyiyle zararlıdır. Bunu dediğim için üzgünüm ama ülkenin bu durumda olmasının sorumlusu ben değilim. "paranın yetmediği şeyi maalesef alamayacaksın."

Replika ürünler, her zaman zararlı cihazlardır. Onlar yerine daha ucuza farklı markaların orijinal ürünleri alınabilir. Forumda bütçeni belirtip sorsaydın öneri yapardık.

Ayrıca saatin replika olduğu şak diye anlaşılıyor. Hayatında bir defa bile Apple Watch görmüş olan birisi, bu ürünün sahte olduğunu anlar. Keşke biraz araştırsaydınız.

Sordum abi herkes Haylou ve Mi Band dedi onlara, da benim içim ısınmadı bunu çok sevdim YouTube, da biraz inceledim aşırı hoşuma gitti o yüzden aldım.

@XEfe.Bey Üzgünüm ama hata etmişsin dostum. Neyse güle güle kullan ama sağlık açısından zararlı olduğunu bir kez daha hatırlatayım sana.

Apple Watch, güzel bir ürün tamam ama sırf güzel diye replikasını almak doğru değil.

Eger bakacaksan T500 diye bir model var yt de incelemeleri var zaten kasaları aynı gramlarında 1 ya da 2 gram fark vardı sadece alt çerçevesi biraz kalın ve arayüz olarak Apple Watch ile neredeyse aynı.

T500 kötü yav çok beğenmedim kasası, ekranı çok kalın hw 16 aldım.
@XEfe.Bey üzgünüm ama hata etmişsin dostum. Neyse güle güle kullan ama sağlık açısından zararlı olduğunu bir kez daha hatırlatayım sana.

Apple Watch, güzel bir ürün tamam ama sırf güzel diye replikasını almak doğru değil.

Ben beğendim saati umarım arızası olmadan inşallah güle güle kullanırım, AirPods benzeri gosmart kulaklığım ile ikisi çok yakıştı🤩 sağlık olarak bana bir zararı olacaksa Allah kullandırmasın.

Son düzenleme:
Bunlara bak.

2021-12-18 20.45.01.jpg

Bende bu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı