Replika Apple Watch çok çabuk bozulur mu?

Bu saat.
Yeğenim bir yarışmadan hediye olarak bu linkte bulunan saatten kazandı. Ayarlarını falan ben yaptım mi band 5 ve mi band 4 ile karşılaştırma şansım oldu nabız sayıları vb. aynı sorun yok o konuda telefona hızlı bağlanıyor o da gayet iyi bana hem komik hem de güzel gelen bir özelliği var saatte hoparlör var ve müzik çalıyor ama ses kalitesi çin malı mp3'lerden beter diyebilirim. Sonuçta hoparlör var mı var. 🙃 Kendi uygulaması var Play Store'da eh süper değil ama iş görür. Fakat beni üzen şu oldu bir defa elinden düştü yeğenimin ve ekranı direk boydan boya çatlak ve kırıklarla doldu. Kısacası almanızı tavsiye etmiyorum çünkü malzeme kalitesi maalesef aşırı kötü. Bir düşerse gider diyebilirim bende mi band 4-5 var belki 500 defa yere düşmüştür hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

Yeğenim bir yarışmadan hediye olarak bu linkte bulunan saatten kazandı. Ayarlarını falan ben yaptım Mi Band 5 ve Mi Band 4 ile karşılaştırma şansım oldu nabız sayıları vb. aynı sorun yok o konuda telefona hızlı bağlanıyor o da gayet iyi bana hem komik hem de güzel gelen bir özelliği var saatte hoparlör var ve müzik çalıyor ama ses kalitesi Çin malı MP3'lerden beter diyebilirim. Sonuçta hoparlör var mı var. 🙃 kendi uygulaması var Play Store'da eh süper değil ama iş görür. Fakat beni üzen şu oldu bir defa elinden düştü yeğenimin ve ekranı direk boydan boya çatlak ve kırıklarla doldu. Kısacası almanızı tavsiye etmiyorum çünkü malzeme kalitesi maalesef aşırı kötü. Bir düşerse gider diyebilirim bende Mi Band 4-5 var belki 500 defa yere düşmüştür hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

Ben düşürsem besmele çekerek kullanırım o sorun değil ama bozulmasından korkuyorum işte o beni tedirgin ediyor.

Ben düşürsem besmele çekerek kullanırım o sorun değil ama bozulmasından korkuyorum işte o beni tedirgin ediyor.
Dediğim gibi arayüzü falan fena değil ama malzeme kalitesi leş diyebilirim. O yüzden biraz daha biriktirip bilinen bir markanın orta düzey saatlerinden birisini almanız daha iyi olur.

Dediğim gibi arayüzü falan fena değil ama malzeme kalitesi leş diyebilirim. O yüzden biraz daha biriktirip bilinen bir markanın orta düzey saatlerinden birisini almanız daha iyi olur.

Peki kolda çok kalitesiz bir hissiyat veriyor mu hani böyle her an bozulacak gibi bir havası var mı?

Peki kolda çok kalitesiz bir hissiyat veriyor mu hani böyle her an bozulacak gibi bir havası var mı?
Şöyle diyeyim size kordonu bildiğiniz 3-5 liralık plastikten yapılma bozulma konusunda dediğim gibi 1.5 hafta falan kullandı memnundu o süreçte. Ben de meraktan taktım nasıl desem oyun hamuru gibi bir yumuşaklık vardı kordonda. Bu üçüncü mesajım olacak artık gerisi size kalmış. 359 liraya değilde 159 olsaydı o zaman alabilirsiniz derdim ama fiyatına göre sıfır malzeme kalitesi diyebilirim.

Şöyle diyeyim size kordonu bildiğiniz 3-5 liralık plastikten yapılma bozulma konusunda dediğim gibi 1.5 hafta falan kullandı memnundu o süreçte. Ben de meraktan taktım nasıl desem oyun hamuru gibi bir yumuşaklık vardı kordonda. Bu üçüncü mesajım olacak artık gerisi size kalmış. 359 liraya değil de 159 olsaydı o zaman alabilirsiniz derdim ama fiyatına göre sıfır malzeme kalitesi diyebilirim.

500 liraya öneriniz var mı? @Oğuzhan T

Yeni konular

Geri
Yukarı