Replika ayakkabı için site önerisi

Gökdeniz.Z

Decapat
Daha fazla  
İyi sosyaller, bu zamana kadar hep orijinal aldım ayakkabıları ama artık o kadar fazla para veresim gelmiyor ayakkabılara çünkü çok hızlı sıkılabiliyorum ayakkabıdan, sağlığınız için almayın diyenler varsa a kalite bir ayakkabıda sorun çıkacağını sanmıyorum önerdiğiniz Instagram sayfası veya site önerisi var mı daha önce alışveriş yaptığınız?

Kadıköy'e yakın oturuyorsanız bir yer biliyorum. Onlineda a kalite diye Çin'den 5-10 dolarlık ayakkabı satan çok dolandırıcı var.

Dhgate. Çok güzel replikalar var. Bafırın kanalında 40 binlik ayakkabı 400TL gibi bir içerik vardı. Fakat burada o ayakkabıları bulmak için anahtar kelimeler var dediğim videodan bakarak bulabilirsiniz.

Dhgate. Çok güzel replikalar var. Bafırın kanalında 40 binlik ayakkabı 400TL gibi bir içerik vardı. Fakat burada o ayakkabıları bulmak için anahtar kelimeler var dediğim videodan bakarak bulabilirsiniz.

Oraya giriyorum ama Nike blazer aratınca hata veriyor.

Kadıköy'e yakın oturuyorsanız bir yer biliyorum. Online'da a kalite diye Çin'den 5-10 dolarlık ayakkabı satan çok dolandırıcı var.

Maalesef orduda oturuyorum.

Ne kadar önce 400 TL'ydi? Benim bildiğim kaliteli ayakkabı satan replikacı ortalama 1200-1500 TL'den satıyor.

Oraya giriyorum ama Nike blazer aratınca hata veriyor.

Maalesef orduda oturuyorum.
Dümdüz Nike blazer arayamazsın zaten. Oraya da yazdım anahtar kelimeler var diye. Mesela airpods pro için air pro h1 falan diye arıyoruz. Sen direk ayakkabı ara. Ayakkabı blazer vs gibi dene.

Ne kadar önce 400 TL'ydi? Benim bildiğim kaliteli ayakkabı satan replikacı ortalama 1200-1500 TL'den satıyor.
Dediğim youtube kanalından bakabilirsiniz. Air dior alıyordu kendisi. Sarı sitede 40k iken o 440 gibi bi fiyata aldı.

Geri
Yukarı