Replika DS4 mü, yenilenmiş DS4 mü?

Fazla inceleme yaptım fakat bu fiyat bandında bulabileceğimi sanmıyorum. Bulabilirseniz paylaşır mısınız?

Bu kol hakkında o kadar arada kaldım ki. Bir kesim harika yıllar eskitememiş diyor, diğer bir kesim mühendislik faciası sakın bulaşmayın diyor. Bilemedim ben de :D

@AbuzerDemirci @kyzael PoloSmart Kablosuz PS4 Oyun Kolu Siyah PSG05 Fiyatı - TRENDYOL bu ürün hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Hocam bu tür kollarda çok fazla ölü bölge oluyor FIFA'da yönü ayarlarken olsun yarış oyunlarında viraj alırken olsun çok sorun yaratıyor.

Fazla inceleme yaptım fakat bu fiyat bandında bulabileceğimi sanmıyorum. Bulabilirseniz paylaşır mısınız?

Bu kol hakkında o kadar arada kaldım ki. Bir kesim harika yıllar eskitememiş diyor, diğer bir kesim mühendislik faciası sakın bulaşmayın diyor. Bilemedim ben de :D

@AbuzerDemirci @kyzael PoloSmart Kablosuz PS4 Oyun Kolu Siyah PSG05 Fiyatı - TRENDYOL bu ürün hakkında neler söyleyebilirsiniz?
https://www.hepsiburada.com/microso...-kablolu-oyun-kolu-controller-p-HBV00000O8QGA

Bu olabilir ama kalitesini bilemem.

Orijinal olmadığını söylemişler ve kablolu, kablosuz modeller daha mantıklı olur benim için, teşekkür ederim yine de.

Hocam ürün orijinal olsa bile bozuk olanları alıp tamir ediyorlar onun yerine ikinci el bir şey bakmak daha mantıklı f710 modeli 200-300 arası değişiyor.
Hocam 2. el kısmına fazla yanaşmak istemiyorum çünkü hassas aletler oldukları için temizini bulmak benim için zor olabilir ve bulunduğum konum itibari ile satıcılara bayağı uzağım :D Açıkçası biraz da acelem var yani şu an bile sipariş verebilirim.

İmzanızda gördüğüm kadarıyla az önce paylaştığım linkteki ürüne sahipsiniz. Önerir misiniz? Neler söyleyebilirsiniz?
Hocam kolu ilk aldığımda DS4Windows'un en güncel sürümünde hoparlörden ses geliyordu, BİM'e gidip değiştirdim. Sonradan verdikleri kolda ise kol ara sıra titrediğinde R3 tuşu kendi kendine basıyor. Bu arada ilk aldığım kolda problem yokmuş normalde, DS4Windows kaynaklıymış. Uygulamanın eski sürümünü yükleyince düzelmişti. Biraz şansınıza bağlı.

https://www.hepsiburada.com/sony-ps...-yenilenmis-kol-gri-kamuflaj-p-hbcv00000exhjh Bu ürün orijinal değil midir şimdi? Orijinal olup olmadığını nereden anlayabilirim?
Değil hocam, satıcının diğer modellerinin yorumlarında vs. orijinal olmadığı yazıyor zaten.

Orijinal olmadığını söylemişler ve kablolu, kablosuz modeller daha mantıklı olur benim için, teşekkür ederim yine de.

Hocam 2. el kısmına fazla yanaşmak istemiyorum çünkü hassas aletler oldukları için temizini bulmak benim için zor olabilir ve bulunduğum konum itibari ile satıcılara bayağı uzağım :D Açıkçası biraz da acelem var yani şu an bile sipariş verebilirim.
Bunları tercih edebilirsiniz hem xbox uyumlu olduğu için harici uyguluma filan kurmanızada gerek yok.Harici uygulamalarla Xbox kolu gibi göstermekte can sıkıyor ayrıca.

Bunları tercih edebilirsiniz hem xbox uyumlu olduğu için harici uyguluma filan kurmanızada gerek yok.
Evet Logitech'te kolun üzerinde mod switchleri olduğunu da görmüştüm. İnceleme videolarında da hassasiyetinin iyi olduğu görülüyor. Biraz tereddütte kalmıştım ama galiba Logitech alacağım, farklı önerileri olanlar varsa bekliyorum :D emeğiniz için teşekkürler hocam.

F710 u sırf titreşim motoru için F310 a tercih edebilirim ama PC için kablolu bağlantı daha mı sağlıklı olur bilemiyorum.

Evet Logitech'te kolun üzerinde mod switchleri olduğunu da görmüştüm. İnceleme videolarında da hassasiyetinin iyi olduğu görülüyor. Biraz tereddütte kalmıştım ama galiba Logitech alacağım, farklı önerileri olanlar varsa bekliyorum :D emeğiniz için teşekkürler hocam.

F710 u sırf titreşim motoru için F310 a tercih edebilirim ama PC için kablolu bağlantı daha mı sağlıklı olur bilemiyorum.
Kasamın (yerde duruyor) arkasına takınca sıkıntı oluyor ama paketin içinden uzatma kablosuyla masamın üzerine koyuyorum alıcıyı.F310da pil olmadığı için daha hafif ayrıca ama f710 biraz daha premium yapısı var.

Dosya Ekleri

• 1-5-usb-usb-2-0.jpg
    1-5-usb-usb-2-0.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı