Replika DS4 mü, yenilenmiş DS4 mü?

NamertClk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bütçem 350-400 TL. PC için gamepad almayı düşünüyorum (FIFA 22, Forza Horizon 4 AC serisi vb. oynayacağım). Yenilenmiş PS4 kolu mu yoksa replika bir kol mu almalıyım bilemedim. Malum Xbox kolları aşırı pahalı. Farklı alternatifleriniz varsa da önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenilenmiş yazmasına bakmayın, o bütçede Orijinal Dualshock 4 bulamazsınız.

Merhaba, bütçem 350-400 TL. PC için gamepad almayı düşünüyorum (FIFA 22, Forza Horizon 4 AC serisi vb. oynayacağım). Yenilenmiş PS4 kolu mu yoksa replika bir kol mu almalıyım bilemedim. Malum Xbox kolları aşırı pahalı. Farklı alternatifleriniz varsa da önerebilirsiniz.
Yenilenmiş DS4, replikada titreşim sorunları yaşayıp oyun zevkinizin içine edebilirsiniz.

Bence pc için Logitech F710 iş görebilir.

2. el Xbox One S/X kolu bakabilirsiniz.
Fazla inceleme yaptım fakat bu fiyat bandında bulabileceğimi sanmıyorum. Bulabilirseniz paylaşır mısınız?

Bence pc için Logitech F710 iş görebilir.
Bu kol hakkında o kadar arada kaldım ki. Bir kesim harika yıllar eskitememiş diyor, diğer bir kesim mühendislik faciası sakın bulaşmayın diyor. Bilemedim ben de :D

@AbuzerDemirci @kyzael PoloSmart Kablosuz PS4 Oyun Kolu Siyah PSG05 Fiyatı - TRENDYOL bu ürün hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Bende Game padleri araştırdım biraz PC için PS4 Game padi almak pek mantıklı değil bence ve 300-400 TL'ye orijinal bulman imkansız ikinci el Xbox Game padi ya da farklı markaların PC Game padlerine bakman bence daha iyidir.

Fazla inceleme yaptım fakat bu fiyat bandında bulabileceğimi sanmıyorum. Bulabilirseniz paylaşır mısınız?

Bu kol hakkında o kadar arada kaldım ki. Bir kesim harika yıllar eskitememiş diyor, diğer bir kesim mühendislik faciası sakın bulaşmayın diyor. Bilemedim ben de :D

@AbuzerDemirci @kyzael PoloSmart Kablosuz PS4 Oyun Kolu Siyah PSG05 Fiyatı - TRENDYOL bu ürün hakkında neler söyleyebilirsiniz?
Adında Polosmart, GoSmart, Rampage geçen ürünlerden uzak durun.

Geri
Yukarı