Replika DualShock 4 alınır mı?

Selam bende DS4 alacağım peki PS5 de çalışıyor mu kablo veya Bluetooth ile bir de sorun yaşayan var mı aranızda.

Ben de var replika DualShock 4 FIFA 23, FH 4 oynuyorum hiç bir sıkıntı görmedim ölü bölge de yok sadece şarjı azalınca Bluetooth sapıtmaya başlıyor hareketleriniz geç gidiyor.
ben sipariş ettim de FIFA 23 te xbox kolu olarak gözüküyor ve analoğu sağa çevirdiğimde 2 seçenek birden atlıyor kontrolleri de düzenleyemiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Ben 2 yıldır Polosmart marka DS4 ile bütün oyunları oynuyorum. Replika işi şans işi ama güzel yani sorunsuz çalışıyor. Orijinal alabilecek imkanın varsa tabii orijinal DualSense veya Xbox kolu al ama malum ekonomide herkese öneremiyoruz. Herkes durumuna göre aldığı şeyden memnun oluyor ben replika kolla Sony oyunlarının çoğunu oynadım ve memnunum.

Hocam tam olarak hangi modelini aldınız aldıysanız, hala kullanımda bir sıkıntı var mı?(kendi kendine sağa çekme vs).

Merhaba hangi ürünü ve hangi satıcıdan aldığınızı paylaşabilir misiniz?

Hocam aldım hala sıkıntısız bir şekilde kullanmaktayım ama çok temiz kullandım kötü kullanımda ne olacağını bilemem.
Merhaba hangi ürünü ve hangi satıcıdan aldığınızı paylaşabilir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı