Replika DualShock 4 alınır mı?

Alacaksan torima ya a rebove al. Bende torima P4 Plus var aynı zamanda orijinal DS4'te var. Açıkçası ben ayırt etmiyorum hangisi elime gelirse, hangisinin şarjı çoksa onu alıp oynuyorum öyle aman aman fark yok arada.
Link atarsanız sevinirim.

Bendeki çakma ile orijinalin sol analog neredeyse aynı, sağ analogda ise %4-5 civarı fark var.
ETS 2 de sorun olur mu hocam ? Fark edilir mi ?

Aklıma takılan 2 şey var. 1. ETS 2 güzel bir deneyim sunar mı, 2. bozulma gibi bir durumda 6 aylık garantiyi nasıl devreye sokarım ?

İnternet sitesinden yapmadım ama FH4 den tetik ve analog u kendimce yaptım. Çok ufak bir ölü bölge vardı.
Ha bu arada bu tür ürünleri garantisiz olarak varsayın. Çin'den getirilme ürün. Zaten yetkili servisi vb. yok, satıcıya yazmanız gerekir. O da yardımcı olursa tabii.

Ölü bölge az çıktı, biraz çıktı diyerek olmaz. Bana kalırsa 10 üstü oyun deneyimini etkiler. Tam sayı verin @BY LEWU

1713362576411.png

Orijinalde sağ taraf %7-8 civarı.

Ha bu arada bu tür ürünleri garantisiz olarak varsayın. Çin'den getirilme ürün. Zaten yetkili servisi vb. yok, satıcıya yazmanız gerekir. O da yardımcı olursa tabii.

Ölü bölge az çıktı, biraz çıktı diyerek olmaz. Bana kalırsa 10 üstü oyun deneyimini etkiler. Tam sayı verin @BY LEWU
HB de 6 ay garantisi var hocam bozulduğunda satıcıya göndersem ne diyebilir ki ?

Eki Görüntüle 2171058

Orijinalde sağ taraf %7-8 civarı.
Yani hocam ? ETS 2 ve FH4 de sorun olur mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı