Replika DualShock 4 alınır mı?

Alınır. Orijinaline o kadar para verilmez.
Ha bu arada orijinali yıllar önce piyasadan kalktı ve üretimi durdu, piyasadakilerin %90'ı çakma. DS5 bile daha ucuz piyasası mevcut, DS4'ün 2.000-3.000 TL'lik ilanları bile replika.

Ha bu arada bu tür ürünleri garantisiz olarak varsayın. Çin'den getirilme ürün. Zaten yetkili servisi vb. yok, satıcıya yazmanız gerekir. O da yardımcı olursa tabii.

Ölü bölge az çıktı, biraz çıktı diyerek olmaz. Bana kalırsa 10 üstü oyun deneyimini etkiler. Tam sayı verin @BY LEWU
Benim bilgisayarım olmadığı için oyunun içinde denemeye çalıştım. Tetikleri arabayı durdurup yavaşça basarak ibreyi kontrol ettim, basar basmaz algılamıyordu ama çok değildi. Analog için de direksiyonu takio ettim, az bir ölü bölge vardı.

Ha bu arada orijinali yıllar önce piyasadan kalktı ve üretimi durdu, piyasadakilerin %90'ı çakma. DS5 bile daha ucuz piyasası mevcut, DS4'ün 2.000-3.000 TL'lik ilanları bile replika.
2000 bandına orijinal DS5 varmıdır?

Yavaş döndürdüğünüzden eminseniz bu değerler iyi. Ürünü olumlu yorumları olan bir ilandan alsın konu sahibi, ölü bolge testini paylaşsın sonra.

Var tabii ki.

Evet yavaş çevirdim daha önce de bir konuya atmıştım yine böyle çıkmıştı.

Yavaş döndürdüğünüzden eminseniz bu değerler iyi. Ürünü olumlu yorumları olan bir ilandan alsın konu sahibi, ölü bolge testini paylaşsın sonra.

Var tabii ki.
Orijinal olduğunu tam olarak nasıl anlıyoruz hocam ? Dış görünüşü orijinaline birebir çakmalar var. Link atabilir misiniz ?

Evet yavaş çevirdim daha önce de bir konuya atmıştım yine böyle çıkmıştı.
Kaç aydır kullanıyorsunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı