Çözüldü Replika oyun kolu FIFA 22'de nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nhopel

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 bilgisayardan FIFA 22'ye giriyorum. Xbox Game Pass aldım ve FIFA 22 yükledim. Bende replika oyun kolu var, onunla oynamak istiyorum fakat nasıl bağlayıp oynayacağımı bilmiyorum. İnternetten baktığımda Xbox uygulamasından bağlandığım için herhangi bir sonuç bulamadım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam hepsinde trojan var adamlar zorunlu olan uygulamalara trojan atıyor benim gamepadim sıkıntısız çalışıyor fakat nasıl bağlaycamı bilmiyorum nasıl bağlayacağımı söyler misin sana zahmet teşekkürler. Bilgisayardan FIFA 22 oynayacağım Xbox Game Pass aldım oradan indirdim oradan oynayacağım.

Hocam dediğim programı kullanmanız lazım forumdada kullananlar var ve Microsoft'un programı. YouTube'da nasıl kullanacağınız hakkında videolar mevcut örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O zaman X360 CE kullanın.

Hocam hepsinde trojan var adamlar zorunlu olan uygulamalara trojan atıyor benim gamepadim sıkıntısız çalışıyor fakat nasıl bağlaycamı bilmiyorum nasıl bağlayacağımı söyler misin sana zahmet teşekkürler. Bilgisayardan FIFA 22 oynayacağım Xbox Game Pass aldım oradan indirdim oradan oynayacağım.

Hocam dediğim programı kullanmanız lazım forumdada kullananlar var ve Microsoft'un programı. YouTube'da nasıl kullanacağınız hakkında videolar mevcut örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Geri
Yukarı