Replika Xbox 360 Gamepad alınır mı?

FPS yarış oynanmaz istedigin hassasiyet olmuyor tuslari da muhtemelen birkac gun sonra cortlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Replika alacağıma Rampage bile alırım, sonuçta bozulsa muhattabım olacak bir firma var ortada. Bütçe artarsa F310 alın.

Bunu al onun yerine;
2. el F310 almak daha iyi olur sanki.

Arkadaşın attığı üründen farkı yok. Aynı şekilde 6 ay dolmadan bozulur muhtemelen.
XBOX Layout önceliğim. O yüzden F310'a yönelmek istemiyorum ayrıca evet üstüne para koymam gerekiyor.

Oyun olarak FPS oyunlarıyla 1 gram alakam yok. Futbol oyunlarınıda oynamam. Singleplayer takılıcam genellikle. Belki birde Rocket League denerim.

Replika olduğu neredeyse kesin. Sizce alınır mı? Kimisi 3 ayda direkt bozuluyor diyor kimisi 2 senedir kullanıyorum diyor kafam biraz karışık. Ucuz yollu bir şey arıyorum bilgisayarda kullanacağım. Çok titreşimmiş falan öyle beklentim yok çoğunlukla Elden Ring oynayacağım ve bazı indie oyunları deneyeceğim.

Sizce almaya değer mi? 1 sene götürse yeterli yenisini alırım sıkıntı olmaz. Ömür beklentim az. Sert bir şekilde kullanmıyorum duvara falan vurma gibi olaylarım olmaz.

Ben 2 yıldır kullanıyorum pek iyi oldugu söylenemez tek sevdiğim yönü titreişimi.

Ben 2 yıldır kullanıyorum pek iyi oldugu söylenemez tek sevdiğim yönü titreişimi.

İyilikten kastınız nedir hocam? Birazcık açar mısınız?

Şöyle bir ürün gördüm. Bir konuda Yener hocam iyi olduğunu söylemiş. Bunu alsam iş görür mü? PS3 kolu yazılmış ama fotoğrafta Xbox Layout var. Hangisi gelir?

@Yener K. Bilginiz varsa yardım almak isterim hocam.

İyilikten kastınız nedir hocam? Birazcık açar mısınız?

Şöyle bir ürün gördüm. Bir konuda Yener hocam iyi olduğunu söylemiş. Bunu alsam iş görür mü? PS3 kolu yazılmış ama fotoğrafta Xbox Layout var. Hangisi gelir?

@Yener K. Bilginiz varsa yardım almak isterim hocam.
Hori kaliteli bir marka.

Bu kolda Xbox dizilimi var. PS3 ve Android ile de uyumlu gözüküyor. Hori gördüğüm kadarıyla lisanslı ürünler yapıyor. 30 yılı aşkın süredir kol üretiyor. Aslen bir Japon firması. Bende ise iki adet Horipad Pro Xbox One kolu var. 3 yıldır sıkıntı yapmadılar.

Bu kolda Xbox dizilimi var. PS3 ve Android ile de uyumlu gözüküyor. Hori gördüğüm kadarıyla lisanslı ürünler yapıyor. 30 yılı aşkın süredir kol üretiyor. Aslen bir Japon firması. Bende ise iki adet Horipad Pro Xbox One kolu var. 3 yıldır sıkıntı yapmadılar.

Teşekkür ederim değerli cevabınız için hocam. O ürünü sipariş edeceğim. PC'ye direkt tak oyna şeklinde uyumlu mudur acaba? Bir de orijinal olmayan oyunlarda kol olması gerektiği gibi çalışır mı?

Geri
Yukarı