Reset tuşunun yanıp sönmesi normal mi?

joshuan

Centipat
Daha fazla  
IMG_20221210_133319.jpg

Reset tuşundan bahsediyorum.

Son düzenleme:
Kasanın modeli ne bilmiyorum ama disk aktivite ışığını reset tuşuna eklemişler gibi gözüküyor ilk bakıştan- ki büyük ihtimalle de öyledir.

Endişelenecek bir şey yok.

Kasanın modeli ne bilmiyorum ama disk aktivite ışığını reset tuşuna eklemişler gibi gözüküyor ilk bakıştan- ki büyük ihtimalle de öyledir.

Endişelenecek bir şey yok.

XPG valor Air modeli. Hazır sistem zaten ben kurmadım inşallah dediğiniz gibidir. Ben kablolamadan anlamıyorum.

XPG valor Air modeli.
İnternetten kasanın inceleme videosu var mı diye baktım da yok gibi, sanırım yeni bir kasa modeli.
Neyse, önemli değil.
Hazır sistem zaten ben kurmadım inşallah dediğiniz gibidir. Ben kablolamadan anlamıyorum.
Yani anakartın ön panel bağlantılarının olduğu yere bakarak görebilirsin. Eğer bakacaksan fotoğraf at, görelim.
Bakmasan da olur, sistemin çalışmasına engel değil. Zaten sistem boştayken arada yanıp söner, bir şey kopyaladığında veya oyun yükleme sahnelerinde çok fazla yandığını veya hep yandığını görürsen yüzde %100 disk aktivite ışığıdır.

İnternetten kasanın inceleme videosu var mı diye baktım da yok gibi, sanırım yeni bir kasa modeli.
Neyse, önemli değil.

Yani anakartın ön panel bağlantılarının olduğu yere bakarak görebilirsin. Eğer bakacaksan fotoğraf at, görelim.
Bakmasan da olur, sistemin çalışmasına engel değil. Zaten sistem boştayken arada yanıp söner, bir şey kopyaladığında veya oyun yükleme sahnelerinde çok fazla yandığını veya hep yandığını görürsen yüzde %100 disk aktivite ışığıdır.

Çok sağ ol oyun oynarken deneyeceğim. Dediğin gibi olmazsa fotoğraf atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı