Resident Evil 2-3 Remake mi? & Mafia Trilogy paketi mi?

cityofscience

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Malumunuz Steam'de bazı oyunlarda indirimler var ve gün geçtikçe bazı oyunların zam yeme ihtimali olduğu için satın almak için kült yapım oyunlara bakıyorum, bu bağlamda Resident Evil 2-3 remake paketi mi? yoksa Mafia Trilogy paketimini mi almalıyım? İki oyun tarzını da seviyorum sadece hangisi kaçırmamam gerektiği konusunda şu an için kararsız kaldım. Yorumlarınızı bekliyor olacağım farklı fikirleri olanlar yazabilirler.

Resident Evil serisi birkaç ay önce zamlandı bir süre daha zam geleceğini düşünmüyorum. Mafia serisi ise yayıncı 2K'in sitesinde bir hafta önce zamlandı ve indirim bittikten sonra Steam'de de zamlanması büyük olasılık. Bence şu an tercihiniz Mafia'dan yana olsun.

Resident Evil serisi birkaç ay önce zamlandı bir süre daha zam geleceğini düşünmüyorum. Mafia serisi ise yayıncı 2K'in sitesinde bir hafta önce zamlandı ve indirim bittikten sonra Steam'de de zamlanması büyük olasılık. Bence şu an tercihiniz Mafia'dan yana olsun.
Mafia oyun serisi banada bir süredir mantıklı geliyor. En kötü ihtimalle Resident Evil serisine de yaz indirimlerimlerinde şans verebilirim teşekkürler.

Mafia serisi derim. Hem normal hem de definitive edition sürümleri geliyor. Üçüncü oyun çok Mafia oyunu sayılmaz, fakat ayrı bir oyun olarak düşünürseniz yine keyif verir. İlk ve ikinci oyunlar zaten efsane.
Bu yorumları duymak iyi oldu benim için. Mafia üçüncü oyunuda farklı bir oyun gibi düşünürüm dediğiniz gibi çok üzeceğini sanmam ilk iki oyun iyiyse zaten fiyat 3 oyun çok yüksek değil kararımı Mafia Trilogy paketi olarak verdim sizlerin yorumlarıyla teşekkürler.

Geri
Yukarı