Resident Evil 2 oynanır mı?

Güzel arkadaşların varmış benimkiler hentai oyunları alıyorlar :D

Hocam hiçbir arkadaşım bana oyun almadı hatta söyle söyleyeyim hiçbir arakdaşımdan henüz hediye almadım hiç... Acıklı biraz ama umrumdada değil açıkçası.

Hikaye olarak nasıl sizce etrafınızda bitiren falan oldu mu? Ben hikaye için almak istiyorum ya da dolaşıp görev yapmak falan ama oda iyiyse tabii genel olarak hikaye amaçlı.

Ben oyunu yarıya kadar oynayıp devamını YouTube'dan bir kanaldan izlemiştim. Çevremden de oyunu bitiren yok, onlar da benim gibi oynarken tırstığı için YouTube'dan izliyor. Hikayesini ve oynanışını ben çok sevdim, oyunu tamamen oynayıp bitirmeyi düşünüyorum.

İnternette bir sitede Resident Evil 2'yi 230₺ ye buldum. Resident Evil evreni hakkında en ufak bilgim yok. Korku sevmem ama hiç oynamadım belki de severim o yüzden daha önceden oynamadıgım türler için bir araştırma yaptım. Sonucunda Resident Evil 2'yi gördüm fiyatı makul Steam'de de yorumları iyiydi, sizce oyun nasıl? Hikayesi iyi mi hikayeli güzel bir oyun mu? Teşekkürler.

Oyun gayet güzel ve oldukça da korkutucu. Taş çatlasa 20 saatte bitirirsiniz.

Ben orijinal Resident Evil 2'yi bitirdim, Remake'i de oynamayı düşünüyordum.
Bence değer, güzel ve eğlenceli oyundur Resident Evil 2. özellikle polis istasyonunun her karışını keşfetmek gibisi yok. Ama Resident Evil 4'ü daha çok severim, bende yeri ayrıdır.

Hikaye olarak nasıl sizce etrafınızda bitiren falan oldu mu? Ben hikaye için almak istiyorum ya da dolaşıp görev yapmak falan ama oda iyiyse tabii genel olarak hikaye amaçlı.

Hocam hikaye sunumu açısından gördüğüm kadarıyla, 1998 de ki orijinal RE2 işi daha iyi yapıyor.

Ama orijinal de oscarlık bir hikaye olmadığından pek bir şey fark eder mi bilmiyorum.

Son düzenleme:
Ben orijinal Resident Evil 2'yi bitirdim, Remake'i de oynamayı düşünüyordum.
Bence değer, güzel ve eğlenceli oyundur Resident Evil 2. özellikle polis istasyonunun her karışını keşfetmek gibisi yok. Ama Resident Evil 4'ü daha çok severim, bende yeri ayrıdır.

Hocam hikaye sunumu açısından gördüğüm kadarıyla, 1998 de ki orijinal RE2 işi daha iyi yapıyor.

Ama orijinal de oscarlık bir hikaye olmadığından pek bir şey fark eder mi bilmiyorum.

Hocam 98'deki oyunu oynamaya niyetim yok maalesef anlayacagınız üzere grafik ve oynanıs bakımından 20 sene önceki oyunu oynasamda ne kadar zevk verir tartışılır lakin yorumlara bakılırsa oyunu alacagım tabii maaş yatarsa artık. Bu arada şu anda Days Gone oynuyorum hikayeye bir şey diyemeyeceğim biraz tır ama oynanıs çok hoşuma gitti özellikle motor sürüşü lootta biraz tırt ama oyun genel anlamda hoşuma gitti sizde oynadıgınızmı bilemem ama Days Gone benzeri oynanışını sevdiğiniz oyunlar var mı?

Hocam 98'deki oyunu oynamaya niyetim yok maalesef anlayacagınız üzere grafik ve oynanıs bakımından 20 sene önceki oyunu oynasamda ne kadar zevk verir tartışılır lakin yorumlara bakılırsa oyunu alacagım tabii maaş yatarsa artık. Bu arada şu anda Days Gone oynuyorum hikayeye bir şey diyemeyeceğim biraz tır ama oynanıs çok hoşuma gitti özellikle motor sürüşü lootta biraz tırt ama oyun genel anlamda hoşuma gitti sizde oynadıgınızmı bilemem ama Days Gone benzeri oynanışını sevdiğiniz oyunlar var mı?

Remake güzel oyundur oynanış olarak. Oynayasım var ama oynayacak şansı bulamadım maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı