Resident Evil 2 parasını hak ediyor mu?

Makaleler
5
Hazır güzel bir indirimde iken kaçırmak istemiyorum lakin oyun süresini ve yeniden oynanabilirliğini düşününce arada kalıyorum. Her iki karakterin de yaklaşık 10'ar saatlik oynanış süreleri varmış. Uzun soluklu oyunları tercih eden birisi olduğum için konu açmak daha iyi olur dedim.

Remake olan mı? Orijinal olan mı?
Orijinal olanda zaten iki karakteri yönetmiyoruz arkadaş 2 karakter var demiş. Cümleleri iyice okuyup mesaj yazın lütfen.Ayrıca sorunuza gelecek olursa Resident Evil 4 ve 6 da bize eşlik etmiş olan Leon oyunun içerisinde bulunuyor. Ayrıca benim favori karakterimdir kendileri. Bana sorarsanız parasına değer.

Tabi ki alınır. Gerek grafikleri, gerek fiziği, gerekse vuruş hissi ile çok güzel bir oyun. Ama Resident Evil 3 çıkmasını bekleyin. Fiyatı düşebilir.

Eğer güçlü bir sisteminiz varsa gerçekten değer. Grafikler yükseldikçe daha çok zevk alırsınız.
Grafikler gerçekten muazzam, benim sıkıntım oynayış süresinin bana kısa gelmesi. RE serisi hakkında çok az bilgiye sahip birisi olarak paramı boşa harcamak istemiyorum.
Tabi ki alınır. Gerek grafikleri, gerek fiziği, gerekse vuruş hissi ile çok güzel bir oyun. Ama Resident Evil 3 çıkmasını bekleyin. Fiyatı düşebilir.
Şu anda gayet güzel bir indirimde zaten. Daha da düşeceğini sanmıyorum uzun bir süre için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı