Resident Evil 2 Remake vs. Resident Evil 7

BatuhanOkumus

Kilopat
Daha fazla  
İki oyunda şu an indirimde RE2 90 TL RE7 ise 30 TL. İlk olarak hangisini alıp başlamalıyım seriye? Şu ana kadar hiçbir oyununu oynamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Ile başlayın. 7 seri ile pek alakası yok gibi. FPS korku oyunu. 2.oyun ise optimizasyonu, grafikleri bakımından oldukça güzel. Yani bir evde dolaşmaktansa koca bir karakol daha iyi gibi. O yüzden bence 2 ile başlayın.

2 Ile başlayın. 7 seri ile pek alakası yok gibi. FPS korku oyunu. 2.oyun ise optimizasyonu, grafikleri bakımından oldukça güzel. Yani bir evde dolaşmaktansa koca bir karakol daha iyi gibi. O yüzden bence 2 ile başlayın.
7. oyun karakter ve gerilim açısından çok daha gelişmiş ama her Resident Evil oyunun da olduğu gibi bulmacalar vardı dolayısıyla internetten baka baka bitirdim, keşke bakmasaydım.

Şöyle ki hocam 7.oyundan sonra seriye retcon attılar yani kafalarına göre 7.oyundan önceki oyunlardan pek bahsetmiyorlar. O yüzden illa 7 mi 2 mi demenize gerek yok kafanıza göre istediğinizden başlayabilirsiniz. 2 remake son yıllarda yapılmış en iyi re oyunu. RE7 de oldukça güzel hakeza. Bence ucuz olandan başlayın, sonra 2 Remake'e de geçersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı