Resident Evil 7 vs 2 remake vs 3 remake

İade etsem mi bilemedim vallahi. Kalp krizi geçireceğim oynuyorken korkudan mermi de çok limitli.
Etmeyin hocam oyunun amacı zaten sınırlı envanterle hayatta kalmak. Kaynaklarınızı iyi yönetim bazı zamanlar zombileri öldürmeden es geçin. Envanterde yer tutmak için gereksiz ya da kullanmadığınız item'ları kutuya koyun. Korku gerilim olayına zamanla alışırsınız üzerine gidin.

Etmeyin hocam oyunun amacı zaten sınırlı envanterle hayatta kalmak. Kaynaklarınızı iyi yönetim bazı zamanlar zombileri öldürmeden es geçin. Envanterde yer tutmak için gereksiz ya da kullanmadığınız Item'ları kutuya koyun. Korku gerilim olayına zamanla alışırsınız üzerine gidin.

Korku türü tam benlik değil.

Korku türü tam benlik değil.

Hocam speedrun yapanlarda yapıyor zombinin yakınındayken kafasını bir kere sıkınca yanından hemen geçebiliyorsunuz tabii arada işe yaramıyor ama çoğunlukla işe yarıyor. Sonra mr X gelecek ona da kolaylıkla dodge atabilirsiniz ama her zaman işe yaramıyor yani yarıyor da ben yapamıyorum.

Hocam speedrun yapanlarda yapıyor zombinin yakınındayken kafasını bir kere sıkınca yanından hemen geçebiliyorsunuz tabii arada işe yaramıyor ama çoğunlukla işe yarıyor. Sonra mr X gelecek ona da kolaylıkla dodge atabilirsiniz ama her zaman işe yaramıyor yani yarıyor da ben yapamıyorum.

Hocam re serisi tam benlik bir oyun serisi değil ben onu anladım sadece. RE7 bu kadar gerdirtmemişti beni.

Geri
Yukarı