Resident Evil 2 vs Resident Evil 7

Tamamdır herkese teşekkür ederim Resident Evil 7 almaya karar verdim hemide bütçe konusundada benim için daha iyi olur.

Direkt 2 remake al yapıştır 2 ye

gerilim bol hayatta kalma bol 8 de korku yok bu arada 1 kısım var ordan sonra geri full aksiyon 2 remake tam resident evil bayılıcaksın

Re2'yi yakın zamanda oynamış biri olarak oyun hiç korkutucu değil. Ara sıra çıkan bosslar biraz korkutabilir onun dışında fasa fiso. Oyunun hikayesi ve sunumu güzel ama çok puzzle bulmaca var. Bayağı can sıkıyor. 1 itemi almadım diye tüm mapi turluyorum. Ayrıca oyun çok kısa bence kesinlikle 7 alın.

Direkt 2 remake al yapıştır 2'ye.

Gerilim bol hayatta kalma bol 8 de korku yok bu arada 1 kısım var oradan sonra geri Full aksiyon 2 remake tam Resident Evil bayılacaksın.

Oyun bulmaca çözmekten aksiyona giremiyorum. 1 itemi almayı unuttum diye her yeri baştan taramak zorunda kalıyorum. Ben bu oyuna zombileri patlata patlata boss kese kese aksiyon yaşamaya mı geldim puzzle çözüp bulmaca yapmaya mı?

Re2'yi yakın zamanda oynamış biri olarak oyun hiç korkutucu değil. Ara sıra çıkan bosslar biraz korkutabilir onun dışında fasa fiso. Oyunun hikayesi ve sunumu güzel ama çok puzzle bulmaca var. Bayağı can sıkıyor. 1 itemi almadım diye tüm mapi turluyorum. Ayrıca oyun çok kısa bence kesinlikle 7 alın.

Oyun bulmaca çözmekten aksiyona giremiyorum. 1 itemi almayı unuttum diye her yeri baştan taramak zorunda kalıyorum. Ben bu oyuna zombileri patlata patlata boss kese kese aksiyon yaşamaya mı geldim puzzle çözüp bulmaca yapmaya mı?
Resident evil oynuyon arkadaşım beğenmiyosan senin sorunun

1 böyle 2 böyle 3 böyle 4 böyle 5 full aksiyon onda da puzzle var gene 6 seriye hakaret ztn 7 de puzzle var 8 de de var resident evil in genel özelliği bu seri bulmacalar üzerine gerilimi üzerine kurulu

RE2'yi yakın zamanda oynamış biri olarak oyun hiç korkutucu değil. Ara sıra çıkan bosslar biraz korkutabilir onun dışında fasa fiso. Oyunun hikayesi ve sunumu güzel ama çok puzzle bulmaca var. Bayağı can sıkıyor. 1 itemi almadım diye tüm mapi turluyorum. Ayrıca oyun çok kısa bence kesinlikle 7 alın.

Zaten Resident Evil'in olayı bulmaca. Yeni jenerasyonla "patlata patlata boss kese kese aksiyon" olayına dönüştü 😉
Edit: Aksiyon eskiden hiç yok değildi ama şimdikine göre daha çok bulmaca odaklıydı, ama aksiyonuda eğlenceliydi vuruş hissi şimdiki çoğu oyundan iyi idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı