Resident Evil 2 Türkçe yama önerisi

StarlendS

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafiker - Yayıncı - Editör - Satış ve Pazarlama Uzmanı - Sosyal Medya Uzmanı - Medya yöneticisi - İçerik yöneticisi - Marka temsilcisi - Kitle yöneticisi - İçerik strateji uzmanı
Resident Evil 2 Türkçe yama önerisi olan var mı? Game Pass.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz olarak var olan yama oyunun yeni Ray Tracing sürümünde kullanılamıyor. Steam'de oyunu eski sürüme alarak yamayı çalıştırabiliyorsunuz ancak Game Pass'te böyle bir durum yok. Bu yüzden bu yamaları Game Pass'te kullanamazsınız.
Son sürümle çalıştığını bildiğim tek yama Anonymous grubunun ücretli aboneliğine dahil yaması: Resident Evil 2 Remake Türkçe Yama

Ücretsiz olarak var olan yama oyunun yeni Ray Tracing sürümünde kullanılamıyor. Steam'de oyunu eski sürüme alarak yamayı çalıştırabiliyorsunuz ancak Game Pass'te böyle bir durum yok. Bu yüzden bu yamaları Game Pass'te kullanamazsınız.
Son sürümle çalıştığını bildiğim tek yama anonymous grubunun ücretli aboneliğine dahil yaması: Resident Evil 2 Remake Türkçe Yama

YouTube filan düşmedimi ücretli çeviri.

Resident Evil 2 Türkçe Yama (Calypso)

Resident Evil 2 Türkçe Yama (Calypso)
Gamepass ile uyumlu değil.

Resident Evil 2 Türkçe yama önerisi olan var mı? Game Pass.

Oyunu ilk sürüm yap Game Pass'tan. Ondan sonra YouTube'da var bayağı Türkçe yama videoları onlardan yap. Ben öyle yaptım. Oyunu ilk sürüm yapman önemli. Aksi takdirde yeni sürümde olmadığı için yeni sürüme eski sürüm Türkçe yama olmaz.

Son sürümle çalıştığını bildiğim tek yama Anonymous grubunun ücretli aboneliğine dahil yaması: Resident Evil 2 Remake Türkçe Yama
Çeviri satin aldım kapattım konuyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı