Sürprizbozan Resident Evil 2 Tyrant ölmüyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sameett

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar spoiler var konuda şimdiden söyleyeyim. Resident Evil 2 finaline geldim neredeyse ama şu resimde gördüğünüz arkadaş ölmüyor ne yapsam ölmüyor tüm mermimi boşaltıyom yine ölmüyor. Zaten kaçacak alanım yok yuvarlak çizip duruyorum. 2 saatten beri şu bossu yapanlara sövüyorum. Nasıl geçeceğim bir taktik falan yok mu?

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    17,4 KB · Görüntüleme: 41
Arkadaşlar spoiler var konuda şimdiden söyleyeyim. Resident Evil 2 finaline geldim neredeyse ama şu resimde gördüğünüz arkadaş ölmüyor ne yapsam ölmüyor tüm mermimi boşaltıyom yine ölmüyor. Zaten kaçacak alanım yok yuvarlak çizip duruyorum. 2 saatten beri şu bossu yapanlara sövüyorum. Nasıl geçeceğim bir taktik falan yok mu?

Olayı ölmeyip sizi takip etmesi zaten :)

Final boss'unda bir sayaç çıkıyor diye hatırlıyorum. 1 veya 2 dakika içinde bir ara sahne giriyor ve final boss alanında roket atar çıkıyordu. O roket atar ile öldürmeniz gerekiyor diye hatırlıyorum. Hatta o roket atar çıkana kadar fazla ateş etmeden sadece kaçıp dodgelamanız bile yeterli oluyordu.

Olayı ölmeyip sizi takip etmesi zaten :)

Hocam finalde boss olarak çıkıyor karşıma

Final Boss'unda bir sayaç çıkıyor diye hatırlıyorum. 1 veya 2 dakika içinde bir ara sahne giriyor ve final boss alanında roket atar çıkıyordu. O roket atar ile öldürmeniz gerekiyor diye hatırlıyorum. Hatta o roket atar çıkana kadar fazla ateş etmeden sadece kaçıp dodgelamanız bile yeterli oluyordu.

Kaçabilsem keşke yerden koşup bir tane vuruş yapıyor o vuruşta ölüyorum hep dodgelayamıyorumda.

Kaçabilsem keşke yerden koşup bir tane vuruş yapıyor o vuruşta ölüyorum hep dodgelayamıyorumda.
Biraz daha deneyin hocam o şekilde geçiliyor o bölüm çünkü. Ben zorlanmamıştım diye hatırlıyorum. Sadece kaçarak bile geçiliyor o bölüm yaklaşık 2-3 dakika içinde. Hâlâ takılırsanız Youtube'dan bakabilirsiniz oynayanlar nasıl oynuyor, nasıl dodgeluyor diye.

Kaçabilsem keşke yerden koşup bir tane vuruş yapıyor o vuruşta ölüyorum hep dodgelayamıyorumda
o vuruşu yapmadan önce göğüsüz tarfını açıyor farkettiyseniz orada da kalp var ortasında tam o ana geldiğinizde oraya olabildiğince sıkın zaten karakter kendiğinden geriye savrulucaktır bu olayı 2 kez yaparsanız geçiyorsunuz ben bile yarım saatte geçtim orayı gerçekten sıkıntılı bir yer

Yeni konular

Geri
Yukarı